برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 27 فروردين 1394
کد 543

پيام تبريك دكترصومي، رييس دانشگاه علوم پزشكي به سركار خانم دكتر سودابه داوران

...

دكتر محمدحسين صومي، رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز كسب جایزه ویژه علمی سازمان علمی، فرهنگی و تربیتی ملل متحد«یونسکو» با نام «کمک به توسعه نانو فناوری» توسط سركارخانم دكتر سودابه داوران را تبريك گفت.

 به گزارش روابط عمومي درپيام تبريك دكتر صومي چنين آمده است:

دانشمند فرهیخته سرکار خانم پروفسور داوران، استاد رشته شیمی دارویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

سلام علیکم
       احتراماً کسب مدال یونسکو بخاطر فعالیت های ارزشمند در توسعه علوم و فن آوری نانو همزمان با ایام ولادت  حضرت فاطمه زهراء(س) و روز زن و آغاز سال نو موجی از غرور و شادی را در بین دانشجویان، اساتید و همکاران شما در دانشگاه ایجاد نمود. صمیمانه این موفقیت بزرگ را به سرکار علیه و خانواده بزرگوارتان و قاطبه دانشگاهیان، مخصوصاً اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی تبریز تبریک عرض می نمایم. پر واضح است احراز چنین رتبه ای در کنار افتخارات بزرگ دیگری که در سایه مجاهدت علمی خالصانه خود در کارنامه  دانشگاه علوم پزشکی تبریز ثبت کرده اید، نشان ارزشمندی از توانمندی های بانوان مسلمان و متعهد ایرانی و سخت کوشان خطه دانشمند پرور تبریز می باشد. حال با سربلندی، این موفقیت بزرگ عضو پرتلاش از دانشگاه با سابقه علوم پزشکی تبریز را جشن گرفته و با استعانت از درگاه حضرت حق و تکیه بر توانمندیهای بالقوه و بالفعل موجود مجدداً پیمان می بندیم که تمام تلاش خود را در جهت اعتلای دانشگاه بکار گیریم. 

گفتني است دكتر سودابه داوران پيش از اين موفق به دريافت عناوين و جوايز ذيل شده است: - كسب رتبه اول در نهمين جشواره علوم پزشكي رازي در علوم پايه دارويي در سال 1382 - سه بار انتخاب به عنوان پژوهشگرنمونه مراكز تحقيقاتي دانشگاه علوم پزشكي تبريز - انتخاب به عنوان زن نمونه نخبه سال 1386از طرف نهاد محترم رياست جمهوري - انتخاب به عنوان 100 دانشمند نمونه سال 2008توسط دانشگاه كمبريج - انتخاب به عنوان افراد باهوش قرن 21توسط مركز بين المللي بيو گرافي - چهارده ثبت اختراع در سيستمهاي دارورساني نوين - مجري طرح برتر دانشگاهي سال86 - پژوهشگر نمونه استان آذر بايجان شرقي در سال 1387

  • نوشته شده
  • توسط منیر بایرام زاده
  • تعداد بازدید 5773
  • تایید شده
  • در 1394/01/27
  • ساعت 8:50