برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 24 مهر 1396
کد 5369

بازدید نماینده مردم تبریز سرکار خانم دکتر ساعی

بازدید نماینده مردم

بازدید نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو سرکار خانم دکتر ساعی از مرکز آموزشی درمانی الزهراء (س)
به گزارش روابط عمومی مرکز،  دکتر ساعی نماینده مجلس از بخش های مختلف مرکز آموزشی درمانی الزهراء (س) بازدید کرد .
به گزارش فوق در ابتدای برنامه که در دفتر رئیس مرکز انجام شد، خانم دکتر واعظی رئیس مرکز ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور نماینده محترم مجلس، ،  خدمات ارایه شده در این مرکز را معرفی کرد.
وی به سطح سه ارجاع بودن این مرکز در شمالغرب و مراجعه بیماران باردار پرخطر، وجود تجهیزات امکانات پیشرفته و نیروی انسانی توانمند، وجود اولین بانک شیر مادر و اولین مرکز تغذیه وریدی کشور، وجود بخش های انکولوژی، بخش های مجهز  NICU ، وجود کلینکهای سلامت جنسی، قلب ( با امکانات تست ورزش، اکوکاردیوگرافی) ، نفرولوژی، روانپزشکی، ایمونولوژی،  توانمندی این مرکز در تربیت فلوشیپ در حوزه های مختلف زنان، کسب درجه یک در چندین سال متوالی ارزیابی های اعتباربخشی اشاره کردند. مدیربت مرکز آقای دکتر قربانزاده ، نیز ضمن ارائه آمار و ارقام مربوط به نیروی انسانی به خدمات ارائه شده در این مرکز و دستاوردهای بزرگ طرح تحول سلامت تاکید کرد.
در ادامه برنامه دکتر ساعی به همراه مسئولین مرکز از بخش های مختلف مرکز ( بخش های سزارین و مامایی و جراحی ، اورژانس، بانک شیر ، مرکز تغذیه وریدی و بخش شیمی درمانی مرکز بازدید داشت. دکتر ساعی ضمن قدردانی از تلاشهای شبانه روزی پرسنل مرکز آموزشی درمانی الزهرا در مصاحبه خبری هدف از بازدید را شنیدن صحبت ها و درد و دل های بیماران مراجعه کننده به این مرکز و آشنایی بیشتر با خدمات ارایه شده و پرسنل و انتقال مشکلات به مسئولین ذیربط اعلام کرد.
  • نوشته شده
  • توسط بهجت کماری علائی
  • تعداد بازدید 658
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1396/07/24
  • ساعت 14:1