برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 23 مهر 1396
کد 5363

رئیس دانشگاه در تجمع دانشگاهیان علوم پزشکی تبریز :

ترامپ به دنبال تهاجم به پایه‌های انقلاب اسلامی است؛ بنابراین ملت ایران بایستی در کنار یکدیگر پایه‌های انقلاب اسلامی را تقویت کنند.

اساتید ، دانشجویان ، کارمندان و مسئولین دانشگاه سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا را محکوم کردند


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، تجمع دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در محکومیت سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا در فضای بیرونی تالار شهید شایانمهر دانشکده پزشکی برگزار شد .
دانشگاهیان در این تجمع شعارهایی مانند "مرگ بر آمریکا" و " الله اکبر خامنه ای رهبر"  سر دادند وهمچنین تجمع کنندگان پلاکاردهایی با محتوای "اگر برجام را پاره کند، آن را آتش می زنیم"، "ما از معلمان آمریکا می‌خواهیم برای آموزش تاریخ و جغرافیا وقت بیشتری بگذارند"، و "خلیج فارس همیشه فارس"، "من یک سپاهی ام"، "آمریکا و ترامپ هیچ غلطی نمی کنند" و "برجام سند بی اعتمادی به آمریکا" در دست داشتند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریزدر این تجمع گفت: تلاش ترامپ برای  ضربه‌زدن به بنیان انقلاب اسلامی است.
دکترمحمد حسین صومی ادامه داد: ترامپ به دنبال تهاجم به پایه‌های انقلاب اسلامی است؛ بنابراین ملت ایران بایستی در کنار یکدیگر پایه‌های انقلاب اسلامی را تقویت کنند.
وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال از بین بردن سپاه است، عنوان کرد: سپاه یکی از اصلی‌ترین پایه‌های انقلاب است؛ همچنین رئیس جمهور آمریکا در صدد نشان دادن اختلاف بین مردم ایران و رهبری است؛ بنابراین ضروری است در این راستا ملت ایران متحد عمل کرده و نشان دهند که ترامپ هیچ اقدامی در برابر ملت ایران نمی‌تواند انجام دهد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این تجمع گفت: سخنان ترامپ، باعث شد تا جناح‌ها و گرایش‌های مختلف در سایه‌ی ولایت متحد شده و هم صدا شعار "مرگ بر دولت استکباری آمریکا" را سر دهند.
حجت الاسلام دکتریوسف خیری در جمع دانشگاهیان تجمع کننده علوم پزشکی تبریز اظهار کرد:  ترامپ در سخنرانی اخیر خود ملت ایران را تروریسم نامیده است باید از ایشان پرسيد آیا ما تروریست هستیم یا شما که هواپیمای مسافربری ایران را توسط موشک  مورداصابت قرار دادید؟.
وی ادامه داد: تروریست کسی است که با اصل اسلام مخالفت داشته و منجر به وجود آمدن داعش شده  و تاریخ را تحریف می‌کند.
خیری با بیان اینکه تمامی مردم ایران سپاهی هستند، عنوان کرد: آمریکا سپاه ایران را تروریست تلقی می‌کند؟ چرا كه این  سپاه در جهت پاسداری از اسلام  و انقلاب نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر اینکه ملت ایران تربیت یافته‌ی مکتب علوی هستند، متذکر شد: ملتی که شهادت را برای خود افتخار می‌داند و هیچ موقع شکست را نمی‌پذیرد، آیا در مقابل تهدید و اقدامات ترامپ سکوت خواهد کرد؟
پایان بخش این تجمع قرائت بیانیه توسط محمد شاهی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه بود .

 


 
آلبوم تصاویرترامپ به دنبال تهاجم به پایه‌های انقلاب اسلامی است؛ بنابراین ملت ایران بایستی در کنار یکدیگر پایه‌های انقلاب اسلامی را تقویت کنند.

5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 847
  • تایید شده
  • در 1396/07/23
  • ساعت 14:14