برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 17 مهر 1396
کد 5300

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

دانشجو، زمینه‎ای برای توانمندی جامعه است

دکتر محمد آقازاده در همایش دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: دانشجویان قشر تاثیرگذاری در تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ، نظام سلامت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد آقازاده در همایش دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: دانشجویان قشر تاثیرگذاری در تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی و نظام سلامت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند.
وی با اشاره به نقش نظام سلامت و عملکرد مطلوب آن افزود: عملکرد وزارت بهداشت نسبت به سایر وزارت‌ها مهم‌تر است و خوشبختانه طی چهار سال اخیر، با عملکرد خوب خود توانسته رضایت مردم را با ارائه ی خدمات مطلوب جلب کند.
وی با بیان این که موقعیت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کشور بسیار مهم است، بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز همواره در تمامی جشنواره‌ها و مسابقاتی که در سطح کشور برگزار می‌شود، رتبه‌ی اول تا سوم را کسب می‌کند.
آقازاده تاکید کرد: ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز توجه ویژه‌ای به مسائل رفاهی و فرهنگی و معیشتی دانشجویان داشته است و احداث فضای 42 هزار متر مربعی خوابگاهی در حال احداث با ظرفیت 2500 نفر و تاسیس مجموعه ی فرهنگی و رفاهی امید با زیربنای 16 هزار متر مربع از جمله‎ی این اقدامات به شمار می‎آید.
وی با اشاره به تشکل‎های دانشجویی این مجموعه بیان کرد: تشکل‎های دانشجویی نقطه‌ی عطف اعتماد مسئولان به دانشجویان است و خوشبختانه شاهد تلاش و فعالیت دانشجویان در تشکل‌ها و زمینه‌های مختلف هستیم.
وی افزود: دانشجویان زمینه‌ی انقلاب فرهنگی قبل از انقلاب را به وجود آوردند و به گفته‎ی امام (ره) ، انقلاب فرهنگی تاثیرگذاری زیادی در انقلاب اسلامی ایران داشته است. از این رو جایگاه دانشجویان باید از طریق توجه ویژه‎ی مسئولان ارتقاء یابد.
 
آلبوم تصاویردانشجو، زمینه‎ای برای توانمندی جامعه است

6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 435
  • تایید شده
  • در 1396/07/17
  • ساعت 11:58