برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 12 مهر 1396
کد 5283

گرامیداشت روز جهانی بهداشت محیط

در راستای گرامیداشت روز جهانی بهداشت محیط و تجلیل از فعالیتهای کارشناسان بهداشت محیط، مراسمی با حضور معاون بهداشت دانشگاه، کارشناسان بهداشت محیط استان و شهرستان ها و پیشکسوتان عرصه سلامت محیط در سالن اجتماعات مرکز بهداشت استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان، دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدا.. الحسین (ع)  و خیر مقدم به مدعوین، این روز را بر تلاشگران عرصه سلامت محیط تبریک عرض نموده و با اشاره به اینکه واحد بهداشت محیط جزو واحدهای پرتلاش و تاثیر گذار بر سلامت جامعه می باشد، بر ادامه رسالت بهداشتی این گروه و بهبود شاخصهای محیطی تاکید نمودند.
مهندس بهروز آهنگری رئیس گروه کارشناسان مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت استان نیز ضمن معرفی فعالیتهای برجسته این گروه در سال جاری به ارائه مجوز جهت راه اندازی 2 شرکت خصوصی بیخطرسازی پسماندهای پزشکی در شهر تبریز جهت مدیریت بهتر این فرایند اشاره نموده و دورنمای فرایندهای این گروه در سالهای آتی را تبیین نمودند.
در ادامه مراسم مهندس اسماعیلیان کارشناس فرایند بهداشت هوا ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آلودگی هوای کلان شهر تبریز، مطالب آموزشی خود را با توجه به شعار روز جهانی بهداشت محیط در سال 2017 ( کیفیت هوای آزاد و داخل ساختمان ) ارائه نمودند.
گفتنی است با توجه به مصادف شدن روز جهانی بهداشت محیط با ایام سوگواری حضرت ابا عبدا.. الحسین (ع)  مراسم فوق با مداحی شایسته مداحان اهل بیت رنگ و بوی معنوی به خود گرفته و در پایان مراسم از پیشکسوتان این عرصه و همکاران نمونه شاغل در مجتمع های سلامت و کارشناسان بهداشت محیط بیمارستانهای دولتی و خصوصی استان تجلیل به عمل آمد.

 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/07/12
  • ساعت 12:23