برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 6 مهر 1396
کد 5262

جانشین فرمانده سپاه عاشورا:

اگر پشتیبانی از ولایت فقیه نبود، ایران در وضعیتی بدتر از سوریه بود

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی زاده در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : اگر از گذشته ، افتخارات و زحماتی که برای اسلام کشیده شده است غافل شویم، در آینده دچار مشکل و گمراهی خواهیم شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی زاده در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : اگر از گذشته ، افتخارات و زحماتی که برای اسلام کشیده شده است غافل شویم، در آینده دچار مشکل و گمراهی خواهیم شد.
وی افزود: یادواره هایی از این قبیل برای اتخاذ تکلیف و خط و مشی و عبرت از درس های گذشته برگزار می شود.
وی تاکید کرد: تلاش کلیه ی اقشار جامعه ی ما و رهبری حضرت امام انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند و تدبیر پیامبرگونه ی حضرت امام و تشکیل سازمان بسیج مستضعفین، جهاد سازندگی و سپاه لازمه ی پیشبرد اهداف اقدام قابل تقدیری بود که در رفع بحران های دوره های مختلف انقلاب اسلامی کشور را از  گرفتاری های بزرگ نجات داد.
عباسقلی زاده بیان کرد: بزرگ ترین توطئه ها با تدبیر امام و پشتیبانی ملت غیور و ولایتمدار خنثی شدند و ما توانستیم با استکبار جهانی مقابله کنیم.
وی افزود: ایران در اوایل انقلاب درگیر ترورهای مختلف و درگیری های قومی مختلف بود و دشمنان می خواستند از این وضعیت سوء استفاده کنند.
وی خاطرنشان کرد: اعتقاد ریشه ای به اسلام نیازمند مطالعه و انتخاب راه صحیح است و  دشمن  ؛ دینی را از مسلمانان می خواهد که انفرادی باشد و در امور کشور و سیاست کمترین دخالتی نداشته باشد. ولی مبنای تدابیر و حرکت انقلاب ما نشات گرفته از کتاب آسمانی،قرآن کریم است و اگر پشتیبانی از ولایت فقیه نبود، ایران در وضعیتی بدتر از سوریه بود.
عباسقلی زاده گفت: مرزبندی کل دنیا را انگلستان انجام داده است و اکنون نیز نقشه ی تغییر مرزها را در سر می پروراند. نیمی از شهدای دوران دفاع مقدس از برادران اهل سنت، مسیحی و یهودی هستند و اهل سنت واقعی حامی و پشتیبان ولایت است.
گفتنی است، مراسم گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در تالار شهید شایان مهر دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد و در پایان از فعالان کانون های بسیج جامعه ی پزشکی استان تجلیل شد.
 
آلبوم تصاویر مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 441
  • تایید شده
  • در 1396/07/06
  • ساعت 12:59