برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 6 مهر 1396
کد 5261

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

به حرمت خون شهدا، جامعه را به درستی اداره کنیم

دکتر صومی در برنامه ی گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در دانشگاه اظهار کرد: انسان هایی که در طول تاریخ پیام سرور و سالار شهیدان را شنیده و ساکت ننشستند و به عهد و پیمان خود با خدا عمل کردند، جایگاهی والا در نزد خداوند و مردم دارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمد حسین صومی در برنامه ی گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: انسان هایی که در طول تاریخ پیام سرور و سالار شهیدان را شنیده و ساکت ننشستند و به عهد و پیمان خود با خدا عمل کردند، جایگاهی والا در نزد خداوند و مردم دارند.
وی افزود: لطفی که خداوند به مردم ایران داشت، در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس و زمان کنونی مشهود است.
وی با اشاره به رشادت های سربازان اسلام بیان کرد: عده ای رفتند و جام شهادت نوشیدند و آنان که ماندند بر عهد خود با پروردگار وفادار هستند و تنشان با مشکلات موجود به لرزه درمی آید.
صومی تاکید کرد: جای امیدواری است که پس از سال ها ارزش های انقلاب گرامی داشته می شود و از این رو جامعه باید طبق ارزش های اسلامی اداره شود.
گفتنی است، مراسم گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در تالار شهید شایان مهر دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد و در پایان از فعالان کانون های بسیج جامعه ی پزشکی استان تجلیل شد.
 
آلبوم تصاویر مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 535
  • تایید شده
  • در 1396/07/06
  • ساعت 12:55