برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396
کد 5251

مراسم غبار روبی مزار شهدا توسط پرسنل مرکز فوریتهای پزشکی استان انجام گردید

بمناسبت هفته گرامیداشت فوریتهای پزشکی و آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم غبار روبی مزار شهدا توسط پرسنل مرکز فوریتهای پزشکی استان انجام گردید
بمناسبت هفته گرامیداشت فوریتهای پزشکی و آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم غبار روبی مزار شهدا توسط پرسنل مرکز فوریتهای پزشکی استان انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،جمعی از پرسنل مرکز فوریتهای پزشکی استان به همراه ریاست این مرکز و قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز بمناسبت هفته گرامیداشت فوریتهای پزشکی و هفته دفاع مقدس، ضمن ادای احترام به مقام شهدای والامقام، مراسم غبارروبی از مزار شهدا را برگزار نمودند.

در این مراسم دکتر علی اکبر طاهر اقدم قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن بیان خاطراتی از همرزمان شهیدش در دوران دفاع مقدس افزود: شعار ادای تکلیف را گفتن با عمل به آن تفاوت زیادی دارد، شهدای والامقام در سنین پائین خود و در زمان حیاتشان بزرگترین استاد اخلاق برای همگان بودند آنها راه حقیقت را تشخیص دادند و خود را به عالم جاودانگی رساندند و این ما هستیم که باید برای نجات خود تدبیری نمائیم تا عاقبت بخیر باشیم.

دکتر طاهر اقدم در خصوص شهدای مدافع حرم افزودند: زمان جنگ تحمیلی مسئله نبرد از منظر رزمی، سیاسی و امنیتی بسیار سهل تر از زمان فعلی بود در زمان جنگ تحمیلی سمت و سوی دشمن و نفرات شان عیان بود، اما در زمان فعلی دشمن خط مقاومت با تداعی اسلام آمریکایی، هم لباس و با ظاهری شبیه مسلمانان در مقابل دیگر قوم های مسلمان وارد جنگ شده و در پرچم خود ذکر اعظم را به همراه دارند؛ در چنین شرایطی تشخیص حق از باطل و احساس تکلیف نمودن کار مردان خداست که همانا شهدای مدافع حرم چنین کاری را انجام داده اند.

مراسم غبار روبی مزار شهدا از مجموعه برنامه های ستاد گرامیداشت فوریتهای پزشکی استان بود که با همراهی پرسنل خدوم مرکز فوریتهای پزشکی استان برگزار گردید
  • نوشته شده
  • توسط علی احمد ی نیا
  • تعداد بازدید 492
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1396/07/04
  • ساعت 14:45
نظرات شما
captcha refresh