برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1396
کد 5241

از جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان فجر تبریز عیادت بعمل آمد

به مناسبت هفته گرامیداشت فوریتهای پزشکی، رئیس مرکز اورژانس استان در راس هیئتی از بیمارستان اعصاب و روان فجر تبریز عیادت کردند
به مناسبت هفته گرامیداشت فوریتهای پزشکی، رئیس مرکز اورژانس استان در راس هیئتی از بیمارستان اعصاب و روان فجر تبریز عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، بمناسبت هفته گرامیداشت فوریتهای پزشکی و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس رئیس مرکز اورژانس استان آذربایجانشرقی به اتفاق جمعی از پرسنل این مرکز از جانبازان بستری در بیمارستان تخصصی اعصاب و روان جانبازان فجر تبریز عیادت نمودند.

دکتر فرزاد رحمانی رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان آذربایجانشرقی در این دیدار ضمن تجلیل از مقام جانبازان سرافراز افزودند: ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس سند بارز مقاومت و پایداری مردم میهن اسلامی ایران تحت رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری در برابر متجاوزان و استکبار جهانی هستند و بر این اساس حفظ کرامت و جایگاه آنها در جامعه و معرفی شایسته رشادت ها و جانفشانی های جانبازان به نسل های آینده امری ضروری است.

دکتر رحمانی در بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان ضمن احوالپرسی صمیمانه و آرزوی سلامتی و طول عمر برای جانبازان سرافراز بستری شده در این بیمارستان، هفته گرامیداشت دفاع مقدس را با اهدای شاخه گل تبریک گفته و از زحمات کادر درمانی بیمارستان قدردانی بعمل آوردند
  • نوشته شده
  • توسط علی احمد ی نیا
  • تعداد بازدید 673
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1396/07/04
  • ساعت 14:46
نظرات شما
captcha refresh