برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1396
کد 5240

از منتخبان مسابقه کتابخوانی نهج البلاغه تقدیر بعمل آمد

طی مراسمی بمناسبت ایام گرامیداشت فوریت های پزشکی از برندگان مسابقه نهج البلاغه تقدیر بعمل آمد
طی مراسمی بمناسبت ایام گرامیداشت فوریت های پزشکی از برندگان مسابقه نهج البلاغه تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بمناسبت ایام گرامیداشت فوریتهای پزشکی طی مراسمی با حضور ریاست محترم مرکز شرکت کنندگان مسابقه کتابخوانی نهج البلاغه، از برندگان نهایی این مسابقه تقدیر بعمل آمد.

دکتر فرزاد رحمانی رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان آذربایجانشرقی در این مراسم ضمن ارزیابی مطلوب از برنامه های هفته فوریتهای پزشکی افزود: بواسطه همراهی و همدلی همکاران با اهداف و رسالت سازمانی مرکز، لازم است همکاران محترم فضایی را در زندگی و امورات روزانه خود به مسئله کتابخوانی ایجاد و ضمن بهره مندی مناسب از این فریضه مهم، همواره در فرهنگ سازی مطالعه و کتابخوانی در بین همکاران و مرکز نقش آفرینی نمایند.

 دکتر رحمانی افزود: مقوله انس با کتاب و کتابخوانی فرصت بسیار مهمی است که همواره همکاران محترم ضمن هم افزایی در تقویت بنیه علمی و دانش عمومی باید از این فرصت، بهره وری مطلوبی داشته باشند؛ که در این راستا برگزاری مسابقه کتابخوانی نهج البلاغه فرصت مغتنمی بود تا همکاران مرکز بتوانند بواسطه اجرای این مسابقه دانش خود را در خصوص شرح خطبه متقین حضرت امام علی (ع) تقویت نمایند.

در این مسابقه فرهنگی که پرسنل مرکز فوریتهای پزشکی استان شرکت کرده بودند؛ به هیجده نفر از شرکت کننده گان این مسابقه که بالاترین نمره این حرکت فرهنگی را کسب نموده بودند با اهدای هدایایی تقدیر بعمل آمد.

همچنین در این مراسم، سرکار خانم لیلا قصابی خسروشاهی از کارکنان محترم مرکز ارتباطات، بواسطه انتخاب نهایی در مسابقه کتابخوانی زندگینامه حضرت فاطمه زهرا(س) که در ایام ولادت آن حضرت برگزار گردید؛ با اهدای لوح و هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

مسابقه کتابخوانی نهج البلاغه عنوان برنامه ای بود که توسط امام جماعت محترم مرکز حاج آقای بابا زاده تهیه و حاوی شرح خطبه متقین بود که در هفته گرامیداشت فوریتهای پزشکی برگزار گردید
  • نوشته شده
  • توسط علی احمد ی نیا
  • تعداد بازدید 321
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1396/07/04
  • ساعت 14:48
نظرات شما
captcha refresh