برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1396
کد 5234

مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان شرقی:

نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی به صورت بین المللی برگزار شود

مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان شرقی خواستار برگزاری پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در سال آینده به شکل بین المللی شد و گفت: تبریز 2018 بهترین فرصت برای برگزاری این رویداد به شکل بین المللی است.

 

مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجان شرقی خواستار برگزاری  پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در سال آینده به شکل بین المللی شد و گفت: تبریز 2018 بهترین فرصت برای برگزاری این رویداد به شکل بین المللی است.
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی،توحید اخلاقی در جمع مسئولان زون های تخصصی و رویداد های همزمان نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی  RINOTEX اظهار کرد: تبریز قابلیت های برجسته ای در حوزه های فنی و مهندسی در عرصه فناوری دارد و این نمایشگاه نیز اتفاق بزرگ و مبارکی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به همکاری این اداره کل در مدیریت یکی از زون های تخصصی این نمایشگاه گفت: مسئولیت زون مصالح ساختمانی در این نمایشگاه بر عهده اداره کل راه و شهرسازی است و ما نیز تلاش خواهیم کرد تا این زون تخصصی به نحو شایسته ای در این نمایشگاه به معرفی طرح های فناورانه در این حوزه بپردازد.
توحیدی خواستار حضور پژوهشگاه های کشوری در این نمایشگاه شد و گفت: حضور پژوهشگاه های برتر کشوری در این نمایشگاه می تواند به توسعه ارتباطات فی مابین کمک کند.
گفتنی است پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدیRINOTEX، 20 تا 24 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس  www.rinotex.ir مراجعه کنند.
 

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 425
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1396/07/04
  • ساعت 11:53