برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 28 شهريور 1396
کد 5161

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در همایش ارکان حلقه های صالحین بسیج جامعه پزشکی استان :

حلقه‎های صالحین، فرماندهان و افسران جنگ نرم هستند

حجه الاسلام و المسلمین دکتر یوسف خیری در همایش حلقه‎های صالحین بسیج جامعه پزشکی استان با اشاره به آغاز هفته‎ی دفاع مقدس اظهار کرد: با این که هنوز از جامعه‎ی آرمانی فاصله داریم، ولی همین وضع کنونی را نیز مدیون ارزش‌های باقی مانده از دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجه الاسلام و المسلمین دکتر یوسف خیری در همایش حلقه‎های صالحین بسیج جامعه پزشکی استان  با اشاره به آغاز هفته‎ی دفاع مقدس اظهار کرد: با این که هنوز از جامعه‎ی آرمانی فاصله داریم، ولی همین وضع کنونی را نیز مدیون ارزش‌های باقی مانده از دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم.
وی افزود: بهتر است چنین جلساتی را که ماهیت آموزشی دارند تشریفاتی نکرده و بیشتر به ماهیت آموزشی آن توجه کنیم تا مشکلات عقیدتی اعضاء نیز در این جلسات برطرف شود.
وی عنوان کرد: یکی از رسالت‎های اصلی پیامبران و ائمه‎ی معصومین تربیت بود و رسول اکرم (ص) در این خصوص رسالت بسیار سنگینی در تربیت انسان ها داشت.
خیری با اشاره به جنایات در میانمار افزود: مربی باید همانند پیامبران باشد و افراد شایسته‎ای را تحویل جامعه دهد تا جوامع انسانی شاهد چنین جنایاتی نباشد.
گفتنی است : در همایش ارکان تربیتی حلقه های صالحین دکتر احمد علی خلیلی  عضو شورای بسیج جامعه پزشکی  ، محمد هاشم پور ، حجه الاسلام سالار سنجری مشاور فرهنگی سپاه عاشورا و حجه الاسلام تقی زاده مسئول تربیتی و آموزشی شجره تربیتی صالحین نیز به ایراد سخن پرداختند .
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 520
  • تایید شده
  • در 1396/06/28
  • ساعت 13:59