برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 25 شهريور 1396
کد 5126

مراسم معرفی مرکز قلب شهید مدنی تبریز به عنوان بیمارستان ارتقاء دهنده سلامت

به گزارش روابط عمومی مرکز قلب شهید مدنی، مراسم معرفی بیمارستان قلب و عروق شهید مدنی تبریز با حضور قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مسئولین و کارکنان این مرکز برگزار شد.
در این مراسم ضمن ارائه گزارش در خصوص پتانسیل های مرکز شهید مدنی توسط دكتر عبادی معاون درمان دانشگاه، جزئیات و نحوه اجرایی نمودن برنامه ارتقاء سلامت بیمارستانی و تاريخچه واهداف بيمارستانهاي ارتقادهنده سلامت با سخنراني دکتر نیک پژوه كئورديناتور شبكه HPH ايران وعضو هیئت علمی مرکز قلب شهید رجایی تهران ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب شهید مدنی، بیمارستان های ارتقاء دهنده سلامت در قبال زندگی بیماران قبل و بعد از مراجعه احساس مسئولیت می کنند و نیز به ارتباط با سایر سطوح خدمات بهداشتی و جامعه به عنوان یک کل تاکید دارند. طبق این ایده بیمارستان‌ها علاوه بر درمان بیماران، باید ‌نقش موثری در ارتقای سلامتی جامعه به طور عام و نقش مهمی در ارتقای سلامت مراجعان، کارکنان، محيط و جامعه خود داشته باشند..
گفتنی  است بيمارستان شهيد مدني تبريز اواخر سال ٢٠١٦ به شبكه بين المللي بيمارستانهاي ارتقادهنده سلامت سازمان بهداشت جهاني پيوسته است و در راستاي اهداف اين شبكه گام هاي  موثري خواهد برداشت.
  • نوشته شده
  • توسط سجاد افسری
  • تعداد بازدید 470
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/06/25
  • ساعت 12:53