برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 19 شهريور 1396
کد 5091

امضا تفاهم نامه بین معاونت غذا و دارو تبريز و بسيج سازندگي استان براي ساماندهي كارگاه هاي كوچك

تفاهم نامه ساماندهی واحدهای کوچک تولید محصولات سلامت محور در قالب خوشه های کارآفرینی جهت ایجاد شبکه واحد با داشتن کد بهداشتی کارگاهی مد نظر قرار گرفت
  امضا تفاهم نامه بین معاونت غذا و دارو تبريز و بسيج سازندگي استان براي ساماندهي كارگاه هاي كوچك
در این تفاهم نامه ساماندهی واحدهای کوچک تولید محصولات سلامت محور در قالب خوشه های کارآفرینی جهت ایجاد شبکه واحد با داشتن کد  بهداشتی کارگاهی مد نظر قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز تفاهم نامه ای بین معاونت غذا و دارو و بسیج سازندگی استان برای ساماندهی کارگاه های کوچک استانی در معاونت غذا و دارو به امضا رسید. در اين جلسه قوانين و دستور العمل هاي كارگاهي جديد از طرف معاون غذا و دارو دكتر محبوب نعمتي تشريح شد.
از موضوعات تفاهم نامه می توان به ساماندهی واحدهای کوچک تولید محصولات سلامت در قالب خوشه های کارآفرینی جهت ایجاد شبکه واحد، اطلاع رسانی و شناسایی افراد متخصص، متعهد و علاقمند در رشته های مرتبط با غذا و دارو با بهره گیری از ظرفیت سازمان بسیج سازندگی و با هماهنگی معاونت غذا و دارو و ارائه راهكارهای جدید و تسهيل شرايط اشاره کرد. همچنين مقرر شد نماینده ای از طرفین قرارداد معرفی و برای عملی کردن اهداف تعیین شده اقدامات اولیه صورت گیرد.

  
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 522
  • تایید شده
  • در 1396/06/19
  • ساعت 12:18