برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 15 شهريور 1396
کد 5084

درخشش کارکنان حراست دانشگاه در مرحله منطقه ای دومین المپیاد ورزشی کارکنان حراست وزارت بهداشت

تیم‌های ورزشی حراست دانشگاه به "دومین المپیاد ورزشی کارکنان حراست وزارت بهداشت" راه یافتند

 
رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز با کسب موفقیت در رشته‌های طناب‌کشی و فوتسال در مسابقات مقدماتی کارکنان حراست منطقه دو کشور، به "دومین المپیاد ورزشی کارکنان حراست وزارت بهداشت" راه یافتند.
حبیب قاضی‌زاده خسروشاهی  در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در این خصوص اظهار کرد: این مرحله از مسابقات در رشته‌‌های والیبال، طناب‌کشی و فوتسال، دارت، آمادگی جسمانی، شنا، شطرنج و تیراندازی بین هفت دانشگاه و دانشکده‌ی علوم پزشکی در شمالغرب کشور به میزبانی تبریز برگزار شد.
وی با تاکید بر اینکه تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته‌ها‌ی طناب‌کشی و فوتسال، مقام اول این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داده است، افزود: در رشته‌های دارت، آمادگی جسمانی و تیر اندازی نیز به ترتیب در هر رشته یک نفر از اعضای تیم به المیپاد راه یافته‌اند.
وی با بیان اینکه منتخبان این دوره از مسابقات به دومین المپیاد ورزشی کارکنان حراست وزارت بهداشت راه می‌یابند، گفت: در رشته‌ی شنا نیز سه نفر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مرحله کشوری راه پیدا کردند.
قاضی‌زاده خسروشاهی ادامه داد: دومین المپیاد ورزشی کارکنان حراست وزارت بهداشت نیز در آخرین هفته‌ی مهرماه به مدت یک هفته، به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 883
  • تایید شده
  • در 1396/06/15
  • ساعت 13:57