برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 13 شهريور 1396
کد 5065

تجهیز مدارس مروج سلامت منطقه آزاد ارس


به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، دکتر مردی معاون اجرایی مرکز بهداشت استان، اجرای طرح مدارس مروج سلامت را جهت ارتقاء سلامت مطلوب دانش آموزان در مناطق آزاد موثر دانست و افزود: منطقه آزاد ارس در این حوزه به دلیل ساختار نهادی در آموزش و بهداشت، الگویی از سیستم جامع سلامت را برای دیگر مناطق آزاد کشور ترسیم می کند.
وی گفت:هدف از اجرای طرح مدارس مروج سلامت در منطقه آزاد ارس، تغییر نگاه و نگرش مدیران ارشد منطقه و مدیر عامل به توسعه بهداشت و سلامت است.
یوسف داداش زاده معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، اظهار داشت: این ملزومات برای ۱۰ مدرسه مروج سلامت مدیریت آموزش و پرورش منطقه آزاد ارس تهیه شده و علاوه بر آن نیازهای عمرانی مدارس مروج سلامت در زون جلفا و خدا آفرین برطرف خواهد شد.
یوسف داداش زاده گفت: برای تحقق ثبت جهانی ارس به عنوان شهر ایمن، تمام مدارس منطقه با اعتبار چهار میلیارد ریال به ملزومات بهداشتی مجهز شدند.
وی گفت: ایجاد و تجهیز اتاق سلامت در مدارس، ایجاد پایگاه تغذیه و آبخوری سالم، بازسازی سرویس های بهداشتی و محوطه سازی و ایمن سازی مدارس، بخش های مهم تفاهم نامه مدارس مروج سلامت را به خود اختصاص داده اند.
گفتنی است این مراسم
با حضور عرب باغی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس، معاون تربیت بدنی و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، دکتر مردی معاون اجرایی مرکز بهداشت استان، دکتر صادقی رئیس مرجع تخصصی توسعه دانش ترافیک و مدیران آموزش و پرورش و بهداشت و درمان منطقه آزاد ارس برگزار شد و با به نمایش گذاشته شدن ملزومات تهیه شده برای مدارس مروج سلامت، تجهیز مدارس جلفا و خداآفرین برای سال جدید تحصیلی پایان یافت.
 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1396/06/13
  • ساعت 10:32