برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 7 شهريور 1396
کد 5027

به زودی : انتشار ماهنامه صوتی اخبار معاونت دانشجویی

حضور مدیرتعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در استودیو ضبط "رادیو مفدا"

محمود فیضی مدیرتعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در محل ضبط"رادیو مفدا" تبریز حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیت های واحد تخصصی صوت مفدا تبریز قرار گرفت.


محمود فیضی مدیرتعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در محل ضبط"رادیو مفدا" تبریز حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیت های واحد تخصصی صوت مفدا تبریز قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی  تبریز ، محمود فیضی به نمایندگی از طرف مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در استودیو ضبط "رادیو مفدا" حاضر شد و از نزدیک در جریان روند کارها قرار گرفت .
فیضی پس از مشاهده استعدادها وپتانسیل های دانشجویان فعال در "رادیو مفدا" تبریز پیشنهاد داد با توجه به لزوم تازگی اخبار این رادیو اهداف زمان بندی خود را برای انتشار رادیو از ماهنامه به هفته نامه رادیویی تغییر دهد.
امید بیرامی دبیر کمیته مفدا تبریز از حسن توجه مدیر فرهنگی دانشگاه به فعالیت های این کمیته تشکر کرد و افزود: فعالیت واحد تخصصی صوت به صورت ماهنامه برای مسلط شدن دانشجویان فعال در این رادیو بر کار رادیویی است تا به نوعی با فرصت زیاد بین دو شماره رادیو با آزمون و خطا مهارت دانشجویان بالاتر برود؛ پس از تسلط دانشجویان و کسب مهارت های لازم رادیو مفدا انتشار هفتگی را در اهداف خود قرار خواهد داد.
ایوب اندبیلی مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی نیز در این بازدید گفت : معاونت فرهنگی دانشجویی به فعالیت های کمیته دانشجویی مفدا تبریز خوش بین است و رادیو مفدا تحسین این معاونت را برانگیخته است.
گفتنی است به زودی اخبار معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بصورت ماهنامه صوتی هم منتشر خواهد شد.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 592
  • تایید شده
  • در 1396/06/07
  • ساعت 11:20