برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 7 شهريور 1396
کد 5026

برگزاری هفتمین و آخرین کارگاه دوره اول آموزشی مدیران بیمارستانی دولتی کشور در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

...
دکتر لیلا دشمنگیر نماینده علمی دوره و عضو هیئت علمی دانشگاه از برگزاری هفتمین و آخرین ماژول دوره اول آموزشی مدیران بیمارستانی دانشگاه خبر دارد. ماژول «مدیریت زنجیره تامین و خدمات پشتیبانی» با هدف توانمندسازی مدیران بیمارستانهای دولتی کشور، که امروز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ارومیه آغاز شده تا روز پنج شنبه نهم شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
این عضو هیئت علمی دانشگاه در اهمیت این دوره گفت: در بیمارستانها مدیریت زنجیره تامین تاثیر بسزایی در هزینه تمام شده خدمات و محصولات دارد و در صورتی که به خوبی انجام گردد می تواند باعث افزایش رضایت مشتری، افزایش مشتری و سهم بازار و سود برای همه سازمان های درگیر باشد. دکتر دشمنگیرگفت: اصول و کلیات زنجیره تامین خدمات، مدیریت زنجیره تامین، تصمیم گیری مبتنی بر شواهد، تحلیل اثربخشی و هزینه منفعت در زنجیره تامین، چگونگی کنترل موجودی در بیمارستان، مدیریت تسهیلات، نظم خرید در بیمارستان، قرارداد و مناقصه و مدیریت نگهداری و تعمیرات از محورهای اصلی آموزشی در این کارگاه می باشد.
دکتر دشمنگیر در پایان ضمن تشکر از عوامل اجرایی دوره های آموزشی به ویژه نماینده و کارشناس محترم اجرایی دوره گفت: اگر امروز ما با افتخار می گوییم که تمامی ماژول ها را با موفقیت بسیار به پایان رسانده ایم در نتیجه حمایت های دانشگاه بوده و قطعا بدون تلاش ها، پیگیری ها و هماهنگی های عوامل اجرایی دوره، اجرای موفق آنها امکان پذیر نبود. امید آنکه اثرات این آموزش ها را در بیمارستان های دانشگاه مان و کل نظام سلامت کشور شاهد باشیم.
 
  • نوشته شده
  • توسط محمد دهقانیان
  • تعداد بازدید 574
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1396/06/07
  • ساعت 9:51