برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 6 شهريور 1396
کد 5012

به مناسبت هفته دولت برگزار شد

اردوی جهادی «همدلی، عدالت و سلامت اجتماعی»با یاد شهید مدافع حرم « شهید حججی»
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، به مناسبت هفته دولت اردوی جهادی «همدلی، عدالت و سلامت اجتماعی»با یاد شهید مدافع حرم « شهید حججی» برگزار شد .
دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در خصوص اردوی جهادی حاشیه تبریز گفت : در گفتگویی که با ریش سفیدان و ساکنان محله مربوطه داشتم رضایت کاملی از برگزاری این اردو داشتند و درخواست نمودند این اردوها ادامه پیدا کند .
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه مواردی چون : گسترش فرهنگ جهاد و زمینه سازی برای خدمت به محرومان ،آشنایی دانشگاهیان با شرایط سخت زندگی اقشار محروم جامعه ، تقویت حس نوع دوستی و مسئولیت پذیری نسبت به اقشار کم توان جامعه، تقویت روحیه مشارکت پذیری و ارتقاء سطح مهارتهای اجتماعی شرکت کنندگان ، بازتولید روحیه جهاد و ایثار منبعث از انقلاب اسلامی و تفکر امام خمینی در بین دانشگاهیان ،کمک به نهادهای اجرایی در امر خدمت رسانی به اقشار محروم در شرایط اقتصاد مقاومتی ، تلاش جهت بهبود وضعیت آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی در مناطق محروم ، همسو نمودن و هم افزایی ظرفیت نهادهای اجرایی کشور به منظور افزایش بازدهی فعالیت های جهادی را از اهداف برگزاری این اردو عنوان نمود.
گفتنی است اردوی جهادی «همدلی، عدالت و سلامت اجتماعی» به مناسبت هفته دولت در مدرسه قائم مقام واقع در کوی بهشتی تبریز ( یکی از محلات حاشیه نشین ) و با حضور 40 دانشجو و با ارائه خدماتی از قبیل : مشاوره داروسازی - ویزیت مامایی - مشاوره زنان - ویزیت دندانپزشکی - مشاوره پزشکی - مشاوره تحصیلی -مشاوره سلامت روانی - پایش سلامت روان بزرگسالان - پایش سلامت روان کودکان و ... و با همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد .

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 631
  • تایید شده
  • در 1396/06/06
  • ساعت 11:13