برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1396
کد 4976

به مناسبت روز مسجد و در آستانه روز پزشک

دیدار اعضای هیئت رئیسه وجمعی از مدیران دانشگاه و روسای بیمارستانهای تابعه با نماینده ولی فقیه در استانبه گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، اعضای هیئت رئیسه وجمعی از مدیران دانشگاه و روسای بیمارستانهای تابعه در محفلی صمیمی به مناسبت روز مسجد و در آستانه روز پزشک در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز حضور یافته و ضمن ارائه گزارش کلی از عملکرد چهارساله دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص مسائل بهداشتی و درمانی استان با امام جمعه تبریز تبادل نظر بعمل آوردند .
در این دیدار،  دکتر صومی رئیس دانشگاه با اشاره به توسعه زیر ساخت های آموزشی ، پژوهشی ، بهداشتی ، درمانی و دانشجویی ؛ جشنواره عمران سلامت تبریز را بیان بخشی از فعالیت های توسعه فیزیکی دانشگاه دانسته و از همکاری جدی و مسئولانه استاندار ، شهرداری ، فرمانداری و سایر ادارات و بویژه بیت امام جمعه تبریزو شخص حجه الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم قدردانی نمود .
در این نشست صمیمی نماینده ولی فقیه در استان رشد و پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بهداشت ، درمان و سایر حوزه ها را لایق تقدیر دانسته و اشاره نمودند که توسعه این دانشگاه بصورت روزانه قابل رویت می باشد .
ایشان آرامش و آسایش بیماران دیالیزی را که به سبب توسعه بخش دیالیز بیمارستان امام رضا (ع) حاصل شده مثال زده و اشاره نمودند که پزشکان از دلسوزترین و کارآمدترین نیروهای جامعه می باشند.
امام جمعه تبریز با تبریک روز پزشک به کلیه پزشکان زحمتکش بر همکاری سایر ادارات و ارگانها با دانشگاه تاکید نموده و جهت تسهیل بخشی از کارهای عمده حوزه سلامت و کمک به دانشگاه شخصا و عندالمجلس اقدام به تماس با یکی از شخصیت های لشکری نموده و توصیه تسهیل در راه اندازی امور دانشگاه را نمودند.
نماینده ولی فقیه در استان در پایان از بد اخلاقی برخی رسانه ها در خصوص سیاه نمایی یا مغلطه در امور پزشکی گلایه نموده و تاکید کردند که رسانه ها مراقب امنیت روانی مردم باشند .
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 825
  • تایید شده
  • در 1396/06/01
  • ساعت 10:35