برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 28 مرداد 1396
کد 4958

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

اگر ادامه دهنده ی راه شهدا نیستیم، خائن راهشان هم نباشیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: اگر ادامه دهنده ی راه شهدا نیستیم، خائن راهشان هم نباشیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز محمد حسین صومی، در آیین تجلیل از ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: ایثارگران در راستای کمک به اصلاح جامعه و دفاع از اصول اعتقادی خود سال ها شکنجه، سختی و اسارت را تحمل کرده و انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی کامل رسانده اند. اکنون نیز برخی دیگر دفاع از حرم را برگزیده و راه شهدا را ادامه می دهند.
وی با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان سرفراز به میهن عزیز اسلامی افزود: نقطه ی مشترک تمامی ایرانیان پس از اتمام هشت سال دفاع مقدس، بازگشت اسرابود که در بند رژیم بعثی از ارزش های الهی دفاع می کردند .
وی عنوان کرد: اصول اسلامی، ایثارگری و انسانیت در دوران دفاع مقدس به معنای واقعی  نمود یافته بود و با تحمیل جنگ در دوران دفاع مقدس کسانی که احساس مسئولیت می کردند، پا به میدان گذاشتند و اکنون نیز آثار مستقیم جنگ بر جسم و روح آنان باقی است.
صومی با اشاره به شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی گفت: بدون شک اگر از شهیدان و قبل از شهادت سوال می شد که اگر فرصت دوباره ای داشتید چه می کردید، می گفتند راه ما جز دفاع از دین،  اصول اعتقادی و خدمت به مردم نیست.
وی تاکید کرد: برخی وقتی به رفاه می رسند، خود و خدای خود و خدمت به مردم را فراموش می کنند. از این رو باید به وظیفه ی خود در قبال مردم واقف باشیم و راه شهدا را ادامه دهیم.چرا که  قدرت، ثروت و مواهب دنیوی آنان را حتی لحظه ای از هدفشان دور نکرد.
 
آلبوم تصاویررئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 1296
  • تایید شده
  • در 1396/05/28
  • ساعت 12:58