برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 22 مرداد 1396
کد 4926

آغاز ششمین دوره آموزشی مدیران بیمارستانها در حوزه مدیریت منابع انسانی

دکتر رضا عاقبتی مدیر توسعه سازمان و تحول اداری و نماینده اجرایی دوره از آغاز ششمین دوره آموزشی مدیران بیمارستانهای منطقه دو آمایشی و استان های کردستان و زنجان در دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی این دوره که از امروز آغاز و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد یافت. به گزارش فوق دکتر لیلا دشمنگیر، عضو هیئت علمی دنشگاه و نماینده علمی دوره ضمن برشمردن مشکلات، نواقص و چالش های مدیریت منابع انسانی در بیمارستان های کشورگفت: همان طور که می دانیم انسان ها به عنوان مهمترین منبع هر سازمانی، دارای قدرت تفکر، تصمیم گیری و انطباق پذیری، و بعضا رفتارهای غیرقابل پیشگیری است. از این رو شناخت انسانی دشوار است. بنابراین منابع انسانی نیاز به فلسفه و روش خاص برای مدیریت موثر دارد. مدیریت منابع انسانی از مهمترین بخش های مدیریتی برای کنترل این منبع حیاتی است. این عضو هیئت علمی دانشگاه در ادامه گفت: شواهد بیانگر آن است که مدیرانی که به کار خود اهمیت می دهند با توجه کردن به کاری که نیروی انسانی سازمان خود انجام می دهند ضمن تقویت حس خودباوری و خودارزشی در آنها می توانند سازمانشان را در رسیدن به اهداف تعیین شده کمک کرده و از بروز پیامدهای نامناسب قابل پیشگیری جلوگیری کنند. 
دکتر دشمنگیر گفت:محورهای مهم این دوره شامل ارتباطات و هوش هیجانی، فرهنگ سازمانی، پویایی تیم، برون سپاری در مدیریت نیروی انسانی، مدیریت عملکرد، اشغال همزمان(Dual Practice)، مدیریت تعارض، چگونگی برآورد نیروی انسانی و اخلاق حرفه ای می باشد. 
دکتر عاقبتی در پایان گفت: دوره دوم آموزشی نیز از فردا در همین حیطه در دانشگاه برگزار خواهد شد و امیدواریم که بتوانیم این دوره را نیز همانند دوره های قبل با موفقیت هر چه تمام تر به پایان برسانیم.  • نوشته شده
  • توسط محمد دهقانیان
  • تعداد بازدید 1480
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1396/05/22
  • ساعت 12:33