برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 22 مرداد 1396
کد 4924

بازدید رئیس دانشگاه از محل برگزاری اردوی جهادی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مورد اردوهای جهادی به وعده اش وفا کرد

دکتر محمدحسین صومی که در اردوهای جهادی سال های پیش حاضر شده بود، امسال نیز به قرار هر ساله از نزدیک در جریان روند برگزاری اردو قرار گرفت.دکتر محمدحسین صومی که در اردوهای جهادی سال های پیش حاضر شده بود، امسال نیز به قرار هر ساله از نزدیک در جریان روند برگزاری اردو قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه حسینجانی بخشدار بخش شادیان شهرستان چاراویماق از اردوی جهادی که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و در این منطقه برگزار می شود بازدید کرد.
دکترصومی قبل از بازدید با بخشدار شادیان دیدار کرد و در مورد مسائل بهداشتی و درمانی این بخش به خصوص مرکز بهداشت آغجه ریش که دانشجویان در حال خدمات دهی به روستاییان آنجا بودند گفتگو کرد.
رئیس دانشگاه ازهمه قسمت های اردوی جهادی بازدید کرد و به بسیجیان خداقوت گفته و افزود: امسال اردوی جهادی بسیج دانشجویی خیلی گسترده تر شده است. در بازدیدی که به همراه بخشدار محترم شادیان انجام شد مشخص شد که قسمت های چشم پزشکی و متخصص اطفال و داخلی و آزمایشگاه نسبت به سال قبل اضافه تر شده است.
لازم به ذکر است در این اردو نزدیک ۲۵۰۰ نفر از مردم بخش شادیان چاراویماق پایش شده اند که این تعداد گسترش خدمات بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را نسبت به سال قبل می رساند که شایان تحسین است.
دکتر صومی در این بازدید قول ارجاع بیمارانی را که نیاز به بستری دارند را به بیمارستان های تبریز داد و گفت : این بیماران توسط بسیج دانشجویی به بیمارستان انتقال داده شوند و توسط بیمارستان ها به طور رایگان ادامه درمانهایشان پیگیری گردد.

 


 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1183
  • تایید شده
  • در 1396/05/22
  • ساعت 11:6