برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 21 مرداد 1396
کد 4920

نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در جشنواره عمران سلامت تبریز :

با توسعه ی خدمات درمانی، تحولات مثبتی برای استان فراهم می شود

نماینده ی تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در جشنواره عمران سلامت تبریز گفت:تحقق پروژه های عمرانی سلامت در استان می تواند تحولات مثبتی را فراهم کند.


نماینده ی تبریز،  آذرشهر  و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت:تحقق پروژه های عمرانی سلامت در استان می تواند تحولات مثبتی را فراهم کند.
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکترمحمدحسین فرهنگی در جشنواره ی عمران سلامت تبریز با بیان اینکه بخش سلامت جامعه از بخش هایی است که رضایت مندی مردم با آن رابطه ی مستقیم دارد، اظهار کرد: اگر خدمات درمانی به   درستی برای مردم ارائه نشود، قطعا نارضایتی مردم را در بر خواهد داشت.در حوزه ی سلامت علاوه بر خدمات درمانی نیاز به فضا و تجهیزات کافی است که طبیعتا با شعار این تجهیزات تامین نمی شود.
وی ادامه داد:برای تحقق اهداف درمانی ، استان نیازمند تامین مالی و مدیریت صحیح است.در حوزه ی پژوهش، پژوهشگاه علوم پزشکی جزو معدود پژوهشگاه هایی خواهد بود که صدها نفر عضو هیئت علمی در آن مشغول به کار می شوند و در این پژوهشگاه می توانند برندهای جدید علمی را به  جامعه ی علمی جهانی ارائه دهند.
وی با اشاره به اقدامات مثبت دولت تدبیر و امید در حوزه ی سلامت، اظهار کرد:در حال حاضر چند پروژه ی بیمارستانی با بیش از 2 هزار تختخواب در دست اجرا و دستور کار وزارتخانه است که می تواند زمینه ساز تحولات مثبت و بزرگی برای استان باشد.
وی با بیان اینکه تبریز 2018 برای موضوع توریسم درمانی ظرفیت مناسبی است، تاکید کرد:برای گردشگرانی که از کشورهای همسایه در استان تردد می کنند، می توان خدمات درمانی زیادی را ارائه داد و می توانیم از مسئولین بخش سلامت کشورهای همسایه دعوت کنیم و شرایط فعلی خدمات درمانی استان را به آنها معرفی نماییم.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 727
  • تایید شده
  • در 1396/05/21
  • ساعت 15:32