برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 21 مرداد 1396
کد 4917

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در تبریز

همه دست به دست هم داده ایم تا با ایجاد زیر ساخت های لازم در حوزه سلامت رضایت خدای تعالی و مردم عزیزمان را به دست آوریم .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر سید علی صدر السادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در جشنواره عمران سلامت تبریز گفت : همه دست به دست هم داده ایم تا با ایجاد زیر ساخت های لازم در حوزه سلامت رضایت خدای تعالی و مردم عزیزمان را به دست آوریم .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکتر سید علی صدر السادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در جشنواره عمران سلامت تبریز که در تالار شهید شایانمهر دانشکده پزشکی برگزار شد ، گفت : همه دست به دست هم داده ایم تا با ایجاد زیر ساخت های لازم در حوزه سلامت رضایت خدای تعالی و مردم عزیزمان را به دست آوریم .
دکتر صدر السادات دراین جشنواره ضمن ارائه گزارشی از کارهای انجام یافته در حیطه عمران سلامت در سطح کشور و دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : با این حجم وسیع ایجاد زیر سخت های لازم در حوزه سلامت می توانیم ادعا کنیم که تا حدی در مقابل مردم عزیزمان سربلندیم .
وی گفت : در اجرای این پروژه های بزرگ خیل عظیمی از خیرین ،پیمانکاران ، ناظرین ، مشاورین ، دفاتر فنی دانشگاهها ، معاونین توسعه و روسای دانشگاهها منشا اثر بوده اند .
وی در پایان از دکتر صومی رئیس دانشگاه و همکاران ایشان تقدیر نمود .
گفتنی است : در ادامه جشنواره ، دکتر صدر السادات با حضور مسئولین استانی از تمبر عمران سلامت تبریز رونمایی کرد.
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 649
  • تایید شده
  • در 1396/05/21
  • ساعت 11:44