برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 17 مرداد 1396
کد 4876

مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می نماید.

مدرسه تابستانی مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش سال 96

-
درباره مدرسه تابستانی
در دنیای امروز، دانایی یکی از محورها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می رود. سنجش سطح دانایی به میزان تولید و مصرف اطلاعات و گسترش دانایی در دسترسی سریع و آسان به منابع علمی موثق وابسته است. پژوهش کوششی است برای یافتن بهترین راهکارهای ممکن برای حل مشکلات موجود در عرصه های زندگی. در مجموع پژوهش راهی برای گسترش مرزهای دانش و گشودن افق های تازه برای آیندگان می باشد.
در این راستا مرکز توسعه و هماهنگی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای دومین بار در شهر اولین ها یعنی تبریز مفتخر به برگزاری دومین مدرسه تابستانی پژوهشی و تازه های علم پزشکی  به صورت کشوری می باشد. امید است با حضور گرم اساتید گرامی و دانشجویان عزیز و با استفاده از پتانسیل های دانشگاه، شاهد ارتقا و توسعه ی هر چه بیشتر سطح علمی و پژوهشی دانشجویان عزیز به عنوان زمام داران آینده ی کشور عزیزمان باشیم.
از ضرورت های اساسی برگزاری مدارس تابستانی می توان به توانمند سازی دانشگاه از لحاظ علمی، معرفی هرچه بهتر دانشگاه در حیطه‌ی پژوهشی در سطح کشور، جذب دانشجویان نخبه برای ادامه‌ی تحصیل در این دانشگاه و همچنین اخذ امتیازات از برگزاری کارگاه های کشوری در قالب مدارس تابستانی اشاره نمود. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا با جذب بهترین اساتید در سطح کشور، به یاد ماندنی ترین و بهترین سطح از کیفیت آموزش را در شهر اولین ها تجربه کنید. هدف ما توسعه و گسترش فرهنگ پژوهش می باشد.
گروه هدف در این دوره‌ی تابستانی شامل کلیه دانشجویان در هر سطح از پژوهشی می باشد که به صورت مجزا در سه سطح متفاوت برگزار میگردد. در طول این دوره به نفرات برتر با تایید اساتید بزرگوار برای انجام پروژه تحقیقاتی خود، گرنت پژوهشی تعلق خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش مراجعه نمایید.


 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 842
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1396/05/17
  • ساعت 11:5