برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 مرداد 1396
کد 4869

با همت بسیج دانشجویی دانشگاه :

اولین گروه اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روستای "اورتاسو" مشغول خدمت هستند

گروه اول اعزامی که اکنون در روستای "اورتاسو" حضور دارند بیش از ۴۰ نفر هستند که شامل تیم های پزشکی، فرهنگی و کادر اجرایی مشغول خدمت هستند. گروه اول اعزامی که اکنون در روستای "اورتاسو" حضور دارند بیش از ۴۰ نفر هستند که شامل تیم های پزشکی، فرهنگی و کادر اجرایی مشغول خدمت هستند. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نخستین گروه اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که با حضور دکتر علی اکبر طاهراقدم قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز،دکتر محمد آقازاده معاون فرهنگی دانشجویی و دانشجویان بدرقه شده بود در روستای "اورتاسو" (از توابع شهرستان چاراویماق) مشغول خدمت به مردم است.
قرار است در این‌ دوره از اردو های جهادی به هموطنانمان خدمات بهداشتی ، درمانی و فرهنگی از قبیل: ویزیت پزشکان عمومی و تخصصی/ دندانپزشکی/ پرستاری/مامایی/ تغذیه و رژیم درمانی/ توانبخشی/ بهداشت عمومی و محیط/ غربالگری آزمایشگاهی و سایر خدمات فرهنگی و آموزشی ارائه گردد.
گروه اول اعزامی که اکنون در روستای "اورتاسو" حضور دارند بیش از ۴۰ نفر هستند که شامل: ۳ پزشک عمومی، ۱متخصص اطفال، ۱نفر چشم پزشک، ۳نفر مامایی، ۵نفر غربالگر،۵نفر علوم آزمایشگاهی،۳ نفر داروساز، ۱نفر فیزیوتراپ است وبقیه افراد هم در تیم فرهنگی و کادر اجرایی مشغول خد مت هستند.
کار فرهنگی در کنار کار درمانی که مورد تاکید دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در برنامه ریزی اردوهای جهادی بود در این دوره از اردوها جهادی نیر تحقق یافته است.
دکترآقازاده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت : در جمع اولین گروه از جهاد گران امیدواریم با اردوی جهادی بتوانیم محرومیت را از چهره زیبای بخشی از ایران عزیزمان با حرکتی که با نام اردوهای جهادی صورت گرفته است بزداییم و به امید روزی که هیچ محرومیتی در حوزه بهداشت ودرمان و هیچ یک از حوزه ها وجود نداشته باشد.
آلبوم تصاویر اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1367
  • تایید شده
  • در 1396/05/15
  • ساعت 12:14