برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 مرداد 1396
کد 4868

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه :

چهاردهمین دوره دانش افزایی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال برگزاری است .

چهاردهمین دوره دانش افزایی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از ۱۴ الی ۱۷ مرداد در مرکز مطالعات آموزش پزشکی در حال برگزاری است .


چهاردهمین دوره دانش افزایی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از ۱۴ الی ۱۷ مرداد در مرکز مطالعات آموزش پزشکی در حال برگزاری است .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، این دوره در دو رشته در حال برگزار می باشد که استاد رشته معرفت شناسی با گرایش غرب شناسی حجت الاسلام و المسلمین دکتر شاکری و استاد رشته تاریخ با گرایش تمدن اسلامی دکتر رجبی دوانی هستند .
 در مراسم افتتاحیه این دوره حجت الاسلام  دکتر خیری (مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه) گفت : به لطف خدا تاکنون پرونده هیچ استادی به خاطر ماده یک (فرهنگی، تربیتی، اجتماعی) آیین نامه ارتقاء هیئت علمی معطّل نشده و با رسیدن چند پرونده به دبیرخانه ماده یک در اسرع وقت جلسه کمیسیون تخصصی ماده یک تشکیل و پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شوند و سعی مسئولین دانشگاه بویژه اعضای کمیسیون ماده یک آیین نامه ارتقاء بر این است که این ماده که یک ماده فرهنگی و یا تربیتی و اجتماعی است به ضد فرهنگ و خلاف شئونات اسلامی تبدیل نشود.
آلبوم تصاویرچهاردهمین دوره دانش افزایی اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال برگزاری است .

3
3
2
2
1
1
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 792
  • تایید شده
  • در 1396/05/15
  • ساعت 12:11