برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 15 مرداد 1396
کد 4867

باحضور رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دورهمی صمیمی اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این نشست از دست اندرکارانی که این جلسه صمیمی را تشکیل دادند تشکر نمود و گفت: جای این گونه جلسات در دانشگاه خالی بود و کمترین اثر آن ، دور همی صمیمانه دور از فضای سنگین کاری است. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه طی جلسه ای صمیمی در باغ اساتید دانشگاه تبریزبا هم به گفتگو نشستند.
حجه الاسلام دکتر خیری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این نشست ضمن خوش آمدگویی به اساتید و تشکر از قبول دعوت گفت: در صورت استقبال اساتید این برنامه ونشست های صمیمی را در مراکز زیارتی و سیاحتی ادامه خواهیم داد.
دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن تشکر از دست اندرکارانی که این جلسه صمیمی را ترتیب داده اند گفت: جای این گونه جلسات در دانشگاه خالی بود و کمترین اثر آن ، دور همی صمیمانه دور از فضای سنگین کاری است.
همچنین دکترصومی گزارشی از خدمات دانشگاه در سالهای اخیر در بخش های مختلف ارائه داده و افزود :  افتخار می کنم که در سالهای اخیر این خدمات را با کمک مسئولان ارائه داده ایم. 
آلبوم تصاویر دور همی صمیمی اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1147
  • تایید شده
  • در 1396/05/15
  • ساعت 12:6