برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 31 تير 1396
کد 4786
به گزارش روابط عمومی  ، دکتر حنایی قائم مقام  معاون آموزشی دانشگاه دراین خصوص اظهار داشت : با توجه یه اینکه درسال جاری  هم مقرر گردیده آزمون های مصاحبه در دانشگاه های مربوطه برگزار شود که دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیزبعنوان کلان منطقه آموزشی 2 این آزمون را طی امروز و فردا برگزار می نماید.
وی خاطر نشان ساخت : میزان تاثیرگذاری این آزمون درقبولی دانشجویان پنجاه درصد است.
دکتر جلال حنایی افزود: امروز ما در بیست وپنج رشته آموزشی این آزمون جذب  را برگزار می کنیم که با توجه به تعداد داوطلب در برخی دانشکده ها نوبت صبح و در برخی دیگر نیز نوبت های صبح و عصر و همچنین در برخی نیز فردا ادامه خواهد داشت.
 مابطور متوسط با300 نفر مصاحبه انجام خواهید داد.همچنین تقریبا حدود 200 نفر از اعضای هیات علمی حکم همکاری بعنوان ممتحن دریافت کرده اند و حدود صد نفر نیز بعنوان اعضای اجرایی ستادی دراین فرایند همکار ی دارند.
دکتر حنایی اظهار داشت: دانشکده های درگیر در فرایند آزمون دانشکده علوم نوین، تغذیه،  پرستاری و  پزشکی هستند .
مسئول برگزاری آزمون مصاحبه دکترای تخصصی دانشگاه تصریح کرد:  کلیه مراحل انجام مصاحبه و طراحی نحوه آزمون طی دو ماه گذشته برنامه ریزی شده و کارگاه آموزشی کلی برای اساتید ممتحن دراین رابطه برگزار شده و همچنین در کلیه دانشکده ها جلسات توجیهی برای افراد درگیر تشکیل شده است. ونیز کلیه مراحل انجام آزمون جهت پاسخگویی های احتمالی درآینده بطور کامل مستندسازی می گردد

 

 
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1396/04/31
  • ساعت 15:52