برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 28 تير 1396
کد 4769

در جلسه هماهنگی اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح شد - - - - - - -

حضور اردوهای جهادی دانشجویی در مناطق دور افتاده استان برای رفع مشکلات مردم لازم است

حضور اردوهای جهادی دانشجویی در مناطق دور افتاده استان در وحله اول برای رفع مشکلات مردم لازم است و امتياز ديگر آن اينكه برای خود سازی دانشجویان رشته هاي علوم پزشکی بسیار ضروری است .
به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز : چهارمين جلسه هماهنگی اردوهای جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در محل معاونت اجتماعی دانشگاه .و با حضور رئیس دانشگاه معاون و كارشناسان معاونت اجتماعي و قائم مقام معاونت بهداشتی و همچنين مسئول و كارشناسان شبکه بهداشت و درمان چاراویماق و مسئولین بسیج دانشجویی تشکیل شد .
دكتر صومي ،رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريز گفت : آينده نظام سلامت كشور بعهده شما دانشجويان است و روحيه جهادي دانشجويان بايد حفظ و تقويت شود . ايشان ادامه داد :  حضور اردوهای جهادی دانشجویی در مناطق دور افتاده استان در وحله اول برای رفع مشکلات مردم لازم است و امتياز ديگر آن اينكه برای خود سازی دانشجویان رشته هاي علوم پزشکی بسیار ضروری است .
در این جلسه پس از صحبت های دکتر صومی رئیس دانشگاه و استماع نظر اعضای شرکت کننده ، دكتر طاهر اقدم معاون اجتماعي دانشگاه جمع بندي جلسه را به اين شكل اعلام كرد : معاونت بهداشت دانشگاه اولويت هاي خود را با توجه به شرايط منطقه اعلام نمايد وتهيه و تدرك امكانات لازم جهت ارائه خدمات بهينه  توسط دانشجويان جهادگر بعهده شبكه بهداشت  درمان چاراويماق خواهد بود . همچنين مقرر شد دانشجويان علاقمند به شركت در قسمت آموزشي به مركز بهداشت شهرستان تبريز معرفي شوند تا در يك دوره فشرده دو روزه مربي گري شركت كرده و پكيج هاي آموزشي لازم را در اختيار داشته باشند .
 
  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 1383
  • تایید شده
  • در 1396/04/28
  • ساعت 8:31