برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 20 تير 1396
کد 4714

اولین کنگره بین المللی زیست پزشکی و اولین جشنواره رسمی داروسازی

اولین کنگره بین المللی زیست پزشکی و اولین جشنواره رسمی داروسازی در تاریخ 27 الی 30 آذرماه سال 1396 در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار می گردد.
اولین کنگره بین المللی زیست پزشکی است که در تاریخ 27 الی 30 آذرماه سال 1396 در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار می گردد.
این کنگره توسط انستیتو پاستور ایران و دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی با حمایت 40 دانشگاه بین المللی و همچنین پشتیبانی موسسه مطالعاتی نسیم سازماندهی شده است.
ICB با نگرش جذب دانشمندان برجسته جهان، محققان و پزشکان از طیف های گسترده ای از رشته های مرتبط با حوزه علوم پزشکی و زیست شناسی در سطح آمریکای شمالی، اروپا و آسیا برگزار می گردد.این کنگره شامل پانل هایی با موضوعات تکمیلی و همپوشانی کننده در حوزه سلامت بشر تنظیم و در قالب ارائه سخنرانی های شفاهی کوتاه، پوستر و همچنین کارگاه های آموزشی در مدت 4 روز ارائه می گردد.
این یک فرصت بزرگ برای جامعه پزشکی ایران در میزبانی از این کنگره است، ما به ترویج، پرورش و انتشار دانش پیشرفته، تخصص و تجربه دانشمندان برجسته، پزشکان و مربیان در سراسر جهان افتخار می کنیم. شما می توانید بخشی از این فرصت باشید...

سایت اولین کنگره بین المللی زیست پزشکی
سایت اولین جشنواره رسمی داروسازی (زیست دارو)  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 789
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1396/04/25
  • ساعت 13:7