برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 19 تير 1396
کد 4701

با حمایت های رییس دانشگاه

عملیات بازسازی و مرمت سالن های ورزشی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه به پایان رسید -
به گزار ش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، عملیات بازسازی و مرمت سالن های ورزشی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه به پایان رسید.
دکتر جمالی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه اعلام کرد؛ سالن های ورزشی تربیت بدنی که سال های متمادی در اختیار دانشجویان و کارکنان دانشگاه بود به دلیل استهلاک و استفاده زیاد تقریبا فرسوده و غیر استاندارد بود . همچنین به دلیل پوسیدگی سقف سالن ها موقع بارش باران به دلیل نشت آب باران به  داخل سالن و خراب شدن پارکت سالن ها در سال های متمادی نیاز مبرم به بازسازی داشت. لذا طی رایزنی های که با معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه انجام گرفت مقرر گردید که با اعتبار تخصیصی از طرف معاونت توسعه اقدام به ترمیم سالنها گردد و تا حد امکان استاندارد سازی انجام پذیرد که در اینجا از حمایت های جناب آقای دکتر صومی رئیس محترم دانشگاه و همچنین نظر لطف و مساعدت دکتر دینوری معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و پیگیری های آقایان طیار و قاضی زاده به جهت همکاری هایی که در راستای بازسازی سالن ها با مدیریت تربیت بدنی داشتند کمال تشکر و قدردانی را داریم. همچنین از آقای اندبیلی مسئول اماکن ورزشی که در بدو قبول مسئولیت زحمات فراوانی را متحمل شدند تشکر می نمایم.
لازم به ذکر است تعمیرات انجام یافته در سالنهای ورزشی عبارت از تعویض بخشی از پارکت و رنگ آمیزی سالن دکتر نیک مهر، تعویض کامل سقف سالن تیراندازی و سالن دکتر نیک مهر ، تعویض پارکت تیراندازی با کفپوش و سایر موارد می باشد.
گفتنی است سالن ها در حال آماده سازی جهت استفاده می باشند که از روز شنبه ۲۴ تیر ماه در اختیار ورزشکاران گرامی قرار خواهد گرفت که لازم است سرپرستان تیم های مربوط به سالن نیک مهر جهت تثبیت تایم خود با مراجعه به اداره ورزش کارمندی و دریافت معرفی نامه و تحویل به مدیریت تربیت بدنی اقدام نمایند.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1608
  • تایید شده
  • در 1396/04/19
  • ساعت 12:3