برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 18 تير 1396
کد 4688

سومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره ملی انگل شناسی و بیماری های انگلی ایران - - - - - - - - -

10تا 12 آبان ماه سال 1396 در شهر شیراز
معرفی کنگره:
 
سومین کنگره بین المللی و دهمین کنگره ملی انگل شناسی و بیماری های انگلی ایران در تاریخ 10تا 12 آبان ماه سال 1396 در شهر شیراز، سومین حرم اهل بیت (ع)، مهد دانش و ادب برگزار می شود.

گروه انگل شناسی و قارچ شناسی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری انجمن علمی انگل شناسی ایران مفتخر است که میزبان اساتید، پژوهشگران و دانشجويان عزیز در اين کنگره باشد.

اولین کنگره ملی انگل شناسی و بیماری های انگلی ایران در سال 1369در رشت برگزار شد و پس از آن در دانشگاه علوم پزشکي تهران، ساری، مشهد، دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي، موسسه رازي کرج، دانشگاه علوم پزشکي تهران، کرمان و گیلان میزبانان کنگره بوده اند.

هدف از برگزاری اين کنگره (NICOPA10) آشنايي و تبادل نظر انگل شناسان و محققان کشور با جديدترين دستاوردهاي علمی پژوهشگران در زمینه های مختلف انگل شناسی و بیماری های انگلی شامل: اپیدمیولوژی بیماری های انگلی، مسايل بالینی در ارتباط با بیماری های انگلی، جنبه های تشخیصی کلاسیک و جدید آزمایشگاهی و تصویربرداری، درمان، آسیب شناسی و ایمنی شناسی در بیماری های انگلی ،انگل شناسی مولکولی و بیوشیمیایی، انگل های منتقله بوسیله حشرات، انگل شناسی باستانی ، اخلاق پژوهش در تحقیقات بیماری های انگلی و.... می باشد.

با توجه به بین المللی بودن کنگره، فرصت مناسبی است تا محققین جوان با همکاران سایر نقاط دنیا در زمینه های ذکر شده آشنا شوند. بديهي است که حضور کلیه اساتید، پژوهشگران و دانشجويان عزیز در اين کنگره مايه مباهات و سرفرازي برگزار کنندگان خواهد بود.


وب سایت همایش

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 1487
  • تایید شده رضا محمدی نسب
  • در 1396/04/17
  • ساعت 11:54