برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 15 تير 1396
کد 4681

دکتر دینوری معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری ایسنا :

سیاست معاونت توسعه، بهره مندی از حداقل منابع برای به دست آوردن حداکثر نتیجه است
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دکترمسعود فقیه دینوری در حاشیه برگزاری همایش تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز طی گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: مدیریت فنی، مالی ، پشتیبانی وامور رفاهی و مدیریت امور انسانی از جمله ادارات دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستند که زیر مجموعه  معاونت توسعه ی مدیریت و منابع می باشند و این همایش با حضور روسا، مدیران، مسئولان حسابداری، امورحقوقی، تدارکات، مدیران خدمات پرستاری بیمارستان ها ومدیران شبکه های بهداشت و درمان برگزار می شود.
وی افزود:کارگاه منابع انسانی و مدیریت فیزیکی نیز در این همایش به منظور پیشبرد اهداف معاونت توسعه برگزار می گردد تا همکاران با برنامه های استراتژیک ، بیشتر آشنا شده و با هماهنگی هر چه بیشتر پیش بروند.
وی عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز به سبب وجه تسمیه ی آن، به ارائه ی آموزش، پژوهش و خدمات درمانی نیز می پردازد و به منظور ارائه ی هرچه بهتر خدمات، یک حوزه ی پشتیبانی خوب لازم است. از این رو معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از سایر واحدها پشتیبانی می کند.
دکتر دینوری عنوان کرد : تمامی خدمات متاثر از منابع مالی موجود است و سیاست معاونت توسعه، بهره مندی از حداقل منابع برای به دست آوردن نتایج حداکثری است.
وی تاکید کرد: خوشبختانه طی دو سال گذشته مشکلات ناشی از منابع انسانی در دانشگاه کاهش یافته و کمبود پرستار و پزشکان متخصص در بیمارستان های ما به حداقل رسیده است.
 
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 1460
  • تایید شده
  • در 1396/04/15
  • ساعت 12:29