برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 13 تير 1396
کد 4665

برگزاري جلسه كارگروه پايش و ارزيابي فراورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل كشوري در تبريز

برگزاري جلسه كارگروه پايش و ارزيابي فراورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل كشوري در تبريز
برگزاري جلسه كارگروه پايش و ارزيابي فراورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل كشوري در تبريز
 
 
به گزارش روابط عمومي معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكي تبريز سومين جلسه كارگروه پايش و ارزيابي فراورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل با حضور كارشناسان داروي سازمان غذا و دارو و معاونت هاي غذا و دارو كشور در محل مركز مديريت سلامت كشوري تبريز برگزار شد.
مراسم با خير مقدم گويي دكتر محبوب نعمتي معاون غذا و دارو تبريز آغاز شد و در ادامه دكتر باقرزاده دبير اين جلسه از سازمان غذا و دارو ضمن تشكر از ميزباني اين معاونت به اهميت تشكيل ادارات فراورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل ها با توجه به مصرف زياد و رواج آن در دنيا اشاره و افزود:  استقبال مردم كشور به اين نوع درمان و پيشگيري،  ایجاب می کند که بایستی ساماندهي اين امر در تمامي معاونت ها در اسرع وقت و با تجهيز كردن آزمايشگاههاي مربوطه انجام شود. وي همچنين ادامه داد اين روند مستلزم پايش و كنترل بيشتري از طرف معاونت ها خواهد بود كه اميد است با ادامه دادن چنين كارگروههايي گامي موثر در اين زمينه برداشته شود.
در اين جلسه دكتر احمد ميرزازاده رئيس اداره فراورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل هاي اين معاونت نيزگزارشي از عملكرد اين اداره را ارائه داد وی همچنین بازدید از شرکتهای پخش فرآورده های طبیعی سنتی و مکمل ، بازدید از عطاریها وباشگاههای بدنسازی وتدوین دستورالعمل شناسایی وکنترل فیزیک وشیمیایی 16 گیاه دارویی پرکاربرد را از جمله رئوس فعالیتها در این زمینه عنوان کرده و تلاش وجدیت همکاران را نیز در این راستا ستودنی دانست .  جلسه با ارائه گزارش هاي كارگروههاي تخصصي توسط تمامي معاونت هاي حاضر ادامه يافت تا به نقطه نظرات مشترک در راستای رسیدن به هدف راه اندازی اداره كارگروه پايش و ارزيابي فراورده هاي طبيعي، سنتي و مكمل در تمامی معاونت های کشوری برسند وکنترل ونظارت آن را در دستور کار خود قرار دهند.
 
 
 
آلبوم تصاویر برگزاری کارگروه فرآورده های طبیعی معاونت غذا ودارو

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1440
  • تایید شده
  • در 1396/04/13
  • ساعت 8:6