برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 12 تير 1396
کد 4660

اردوهای جهادی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز کار خود را در تابستان 1396 آغاز کردند

شهید آوینی : شأن انسان در ایمان، جهاد و هجرت است و هجرت مقدمه جهاد فی سبیل الله است و هجرت یعنی هجرت از سنگینی‌ها و جاذبه‌هایی که تو را به خاک می‌چسبانند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز جلسه هم اندیشی برای راه اندازی اردوهای جهادی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای تابستان  1396 در سالن حوزه ریاست دانشگاه تشکیل گردید .
در ابتدای جلسه اعضای جلسه و مسئولین اردوهای جهادگر دانشچویی نظرات و راهکارهای لازم برای ارائه هر چه بهتر خدمات بهداشتی درمانی در منطقه را همراه با تجارب سالهای قبل ارائه کردند و در ادامه جلسه دکتر طاهر اقدم قائم مقام رئیس دانشگاه و معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این جلسه گفت :رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی و تضمین سلامت مردم و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است. در اردوی جهادی، دانشجویان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی آشنا شده و خالصانه برای سازندگی در آن منطقه می کوشند .
وی افزود : برنامه های عملیاتی آماده شده و برای اسکان و تامین مایحتاج دانشجویان تدابیر لازم صورت گرفته است و اردوها از همین هفته می توانند فعالیت خود را شروع کنند .
دکتر طاهر اقدم با اعلام اینکه : وزارت بهداشت و درمان بزودی یونیت های سیار دندانپزشکی را تحویل خواهد داد گفت : با تامین این یونیت ها و حضور جهادی دندانپزشکان داوطلب خدمات بسیار با ارزشی در منطقه صورت خواهد گرفت  .
ایشان در پایان اضافه کرد : دانشجویان جهاد گر سعی کنند فعالیت های خود را مستند کنند و یک بررسی تحلیلی از وضعیت موجود را انجام دهند و این موضوع در ارئه خدمات بهینه بعدی راهگشا خواهد بود .
 
  • نوشته شده
  • توسط صادق صادقی فر
  • تعداد بازدید 1188
  • تایید شده
  • در 1396/04/12
  • ساعت 13:31