برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 12 تير 1396
کد 4659

حضور معاونت غذا و دارو در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان

حضور معاونت غذا و دارو در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان
 

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که در سالن استانداری استان آذربایجان شرقی با حضور استاندار، مدیران سازمان ها و ادارت دولتی مرتبط تشکیل شده بود معاونت غذا و دارو عملکرد خود را در راستای مبارزه با قاچاق محصولات سلامت محور تشریح کرد.

 دکتر محبوب نعمتی در این نشست ضمن اشاره به تشکیل چهار کارگروه مختلف در کنترل و مبارزه با قاچاق محصولات خوراکی و آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، دارو و مکمل های دارویی و تجهیزات مصرفی پزشکی اقدامات انجام شده در این زمینه ها را توضیح داد. وی همچنین اولین قدم در مبارزه با قاچاق محصولات سلامت محور را اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در این زمینه برای مصرف کنندگان عمومی پیشنهاد کرد.

در ادامه جلسه مهندس حسین زاده کارشناس آرایشی و بهداشتی این معاونت در خصوص برچسب های اصالت و سلامت کالا و نحوه استعلام این نوع برچسب ها با معرفی سایت ttac برای اعضای کمیسیون توضیح داد.

 دکتر اسماعیل جبارزاده نیز ضمن اشاره به اقدامات معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ارتباط با برچسب اصالت و سلامت کالا، ابراز کرد: این اقدام در وزارت بهداشت و درمان، حاکی از این است که با مدرن‌ترین و به‌روزترین روش‌ها می‌توان اقدامات مهمی را در ارتباط با سلامت مردم انجام داد و از سایر ارگان ها انتظار داریم که این تجربه موفق را در ارتباط با سایر کالاهای وارداتی نیز اجرا کنند.

 
 
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 805
  • تایید شده
  • در 1396/04/12
  • ساعت 12:57