برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 27 خرداد 1396
کد 4579

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریزخبر داد :

افتتاح 20 پروژه مهم در آذربایجان‌شرقی توسط وزیر بهداشت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمد حسین صومی در آیین افتتاح پروژه ‌های درمانی، رفاهی ، دانشجویی و اداری دانشگاه اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح 12 طرح در شهرستان تبریز و در مجموع افتتاح 20 طرح در استان بودیم و تلاش‌ها در راستای ایجاد زیرساخت‌ها است


  به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمد حسین صومی  در آیین افتتاح پروژه ‌های درمانی، رفاهی ، دانشجویی و اداری دانشگاه اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح 12 طرح در شهرستان تبریز و در مجموع افتتاح 20 طرح در استان بودیم و تلاش‌ها در راستای ایجاد زیرساخت‌ها است تا کاستی‌های نظام سلامت تا حدی رفع شود که اجرای طرح تحول سلامت نیز گام مثبتی در راستای تحقق این هدف بوده است.
  وی افزود: اورژانس بیمارستان سینا و کودکان و اورژانس اهر نیز به اتمام رسیده است و اورژانس  در حال احداث بیمارستان امام رضا (ع) نیز جزو یکی از کامل‌ترین و بزرگ‌ترین اورژانس‌ها است.
  وی عنوان کرد: امید است تا روند ارجاع را در استان راه اندازی کنیم و صرفاً توسعه‌ی فیزیکی و ساختمان سازی به نام کلینیک مد نظر نباشد .
 دکتر صومی بیان کرد: تجهیزات از ملزومات توسعه است و کارهای سخت افزاری  به منظور ارایه‌ی خدمات و بخش نرم افزاری است.
وی با اشاره به افتتاح بخش "تی پی ان" نوزادان در بیمارستان الزهرا  افزود: قبلاً امکاناتی برای رسیدگی و شیردهی برای نوزادان نارس وجود نداشت و امروز با افتتاح این بخش تا حد زیادی به رفع این مشکل کمک شده است.
 
آلبوم تصاویر آیین افتتاح پروژه های درمانی ، رفاهی ، دانشجویی و

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1661
  • تایید شده
  • در 1396/03/27
  • ساعت 0:2