برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 26 خرداد 1396
کد 4575

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان :

امید است از حمایت‌های حضرتعالی در راستای ترویج مباحث بهداشت و درمان در جامعه استفاده کنیم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجت‌الاسلام دکترسید محمد علی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در این دیداراظهار کرد: رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز یکی از مدیران پرتحرک و جهادی است که انصافاً در هر مقطعی به وجودش نیاز باشد، به سرعت در صحنه حاضر می‌شود و در رابطه با پیشبرد اهداف وزارتخانه متبوع نیز با جان و دل پیگیر امور است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترسید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در بدو ورود به تبریز با حضور در بیت امام جمعه تبریز و در دیدار با حجه الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، اظهار کرد: انتصاب شما را تبریک عرض می‌کنم، امید است در خطبه‌های نماز جمعه به بخش سلامت توجه ویژه‌ای شود و از حمایت‌های حضرتعالی در راستای ترویج مباحث بهداشت و درمان در جامعه استفاده کنیم.
وی ادامه داد: برخی از طرح‌های اجرا شده در آذربایجان‌شرقی، در سطح کشوری نیز به یک الگو تبدیل شده و اجرا می‌شود که این مهم با پیگیری‌های استاندار، شهردار تبریز، اعضای شورای شهر تبریز و نمایندگان این شهر در مجلس محقق شده است.
 وی با بیان اینکه بخش سلامت در جامعه، حوزه‌ی سختی است، عنوان کرد: مردم در طول شبانه روز با بخش سلامت در ارتباط هستند؛ از این رو باید اهتمام ویژه ای به این بخش کنیم.
دکترقاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه موضوع بهداشت و درمان با امر فرهنگ، رفتار مردم و سبک زندگی‌ مردم ارتباط دارد، خاطرنشان کرد: بدیهی است که وزارت بهداشت برای تامین نیازهای این بخش به تنهایی موفق نخواهد شد، لذا نیاز به هم افزایی و همراهی تمامی بخش‌های جامعه داریم.
حجت‌الاسلام دکترسید محمد علی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز نیز در این دیداراظهار کرد: رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز یکی از مدیران پرتحرک و جهادی است که انصافاً در هر مقطعی به وجودش نیاز باشد، به سرعت در صحنه حاضر می‌شود و در رابطه با پیشبرد اهداف وزارتخانه متبوع نیز با جان و دل پیگیر امور است.
  وی با تاکید بر اینکه در بخش سلامت همه ما وظیفه داریم خاطرنشان کرد: نشر و طرح مسایل زیست محیطی، بهداشتی و... از جمله وظایف ما بوده و ما در این راستا اهتمام خواهیم کرد.
  نماینده ولی فقیه در استان، خاطرنشان کرد: در رابطه با بخش بهداشت و درمان، بحث فعال شدن طب سنتی نیاز به تقویت و رونق دارد.
  وی افزود: در بحث تغذیه نیز ما نیاز داریم که توجه بیشتری به این بحث شود و اثراتی که امروز مصرف کودهای شیمیایی در باغات و جاهای دیگر و مضراتی که در بحث تغذیه دارد، نیازمند نگاه ویژه بوده و امید است توجه ویژه ای به این بخش شود.
  وی در پایان تاکید کرد: از همدلی موجود بین تشکیلات ادارای و اجرایی استان که توسط استاندار محقق شده است، قدردانی می‌کنیم.
دکترمحمد حسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این دیدار گفت: در اولین بیمارستان تخصصی جامع زنان شاهد دریافت خدماتی خواهیم بود که در ایران برای اولین بار اتفاق می‌افتد.
  وی بیان کرد: اولین بانک شیر مادر در تبریز افتتاح شد و بسیار عملکرد خوب و موثری دارد، نوزادانی که مادرشان شیر نداشت امروز می‌توانند شیر مادر اهدا شده را مصرف کنند.
دکترصومی افزود: نهضت ایجاد فضای مناسب برای  بهداشت و درمان در تمامی شهرستان‌ها در حال اجراست و ما به صورت مشارکتی با خیرین محترم کار می کنیم.


 
آلبوم تصاویر دیدار وزیر بهداشت با امام جمعه تبریز

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1063
  • تایید شده
  • در 1396/03/26
  • ساعت 20:23