برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396
کد 4526

امکان "مشاوره آنلاین" مذهبی و تغذیه ای برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به وجود آمد

دکتر محمد آقازاده، معاون فرهنگی دانشجویی: با همت بخش فوق برنامه معاونت فرهنگی دانشجویی و با همکاری اساتید دانشگاه، خدمات مشاوره آنلاین در مورد روزه داری به دانشجویان ارائه می شود.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، بخش فوق برنامه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اقدامی خلاقانه اقدام به بهره مندی از ظرفیت های شبکه های اجتماعی اینترنتی برای افزایش آگاهی های مذهبی و تغذیه ای دانشجویان در مورد روزه داری نمود.
دکتر محمد آقازاده، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : با همت بخش فوق برنامه معاونت فرهنگی دانشجویی و با همکاری دو نفر از اساتید دانشگاه، خدماتی مانند مشاوره آنلاین در مورد روزه داری به دانشجویان ارائه می شود.
آقازاده افزود: کانال با نام "روزه وامتحانات" فعالیت خود را شروع کرده است و هدف اولیه آن کمک به دانشجویان و افزایش آگاهی آنان در مورد روزه داری و نیز روزه داری در ایام امتحانات است.
وی ضمن تشکر از همه همکاری کنندگان در اجرای این طرح گفت: جا دارد از دو استاد عزیز، دکتر طریقت که در زمینه تغذیه در ماه رمضان و مشاوره آنلاین در این زمینه و همچنین دکتر نوبری که در زمینه احکام و مشاوره آنلاین مذهبی یاری رسان این کانال تلگرامی هستند تشکر کنم.
آقازاده سامانه خبری "مفدا" و پتانسیل های آن را مهم ترین بازوی اطلاع رسان این طرح دانست.
وی همچنین از استقبال تشکلات دانشجویی مختلف برای اطلاع رسانی این طرح به دانشجویان و جذب مشارکت آنان تشکر کرد.
لازم به ذکر است اجرای این طرح در حالی است که معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بارها بر استفاده از پتانسیل های فضای مجازی برای اجرای طرح ها و ایده ها تاکید کرده است و نخستین استقبال از این تاکیدات از سوی کانون های دانشجویی بود که تصمیم گرفتند خیلی  کمتر از روال همیشگی برای چاپ پوستر هزینه کنند و بیشتر به استفاده از پتانسیل های فضای مجازی و به ویژه "مفدا" روی آورند.
جهت عضویت در کانال به آدرس https://web.telegram.org/#/im?p=%40ruze_va_emtahan مراجعه فرمایید.

 

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 991
  • تایید شده
  • در 1396/03/10
  • ساعت 13:24