برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396
کد 4524

به مناسبت ماه مبارک رمضان

برگزاری ترتیل خوانی قرآن کریم در مسجد رسول الله و نمازخانه ستاد مرکزی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ترتیل خوانی قرآن کریم به همت اداره توسعه فعالیتهای قرآن و عترت (ع) و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز ،در طول ماه مبارک رمضان در مسجد رسول الله (ص) و نمازخانه ستاد مرکزی برگزارمی شود.


 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ترتیل خوانی قرآن کریم  به همت اداره توسعه فعالیتهای قرآن و عترت (ع) و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز ،در طول ماه مبارک رمضان در مسجد رسول الله (ص) و نمازخانه ستاد مرکزی برگزارمی شود.
مهدی محمدزاده، مسئول دفتر توسعه فعالیت های قرآن و عترت (ع) دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: ترتیل قرآن، قرائت قرآن به طور منظم، آرام، شمرده و همراه با تدبر در معانی با رعایت قواعد و اصول تجوید است ، دلیل اینکه قرائت به صورت ترتیل طرح اجرای این برنامه شده است نیز همین است که علاوه بر روخوانی کلام وحی الهی شرکت کنندگان در مراسم فرصت تفکر در آن را نیز داشته باشند و بیشتر با کلام وحی الهی انس بگیرند.
گفتنی است طرح ترتیل و همزمانی آن با ماه مبارک رمضان موجب شده است تا استقبال از این طرح قرآنی بیشتر شود و در مراسم ترتیل دانشجویان ، مسئولان و اساتید دانشگاهی و کادر درمان حضور داشته باشند.
 
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1186
  • تایید شده
  • در 1396/03/10
  • ساعت 12:58