برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 6 خرداد 1396
کد 4492

حلول ماه ضیافت الهی بر میهمانان خوان پرفیض الهی مبارکباد.

دکتر صومی : شکر سلامت جسمی و روحی را با خدمت صادقانه و کم توقع بجا آوریم و با زبان روزه دین خود را به مردم ادا نمائیم
 
امسال رمضان با فاصله کوتاهی از خلق حماسه ارزشمندی که محصول آن تداوم خدمت دولت تدبیر و امید بود آغاز می گردد. عرصه سلامت در دولت یازدهم شاهد تلاش متعهدانه و خدمات صادقانه جمع کثیری از همکاران محترم پا به پای گسترش خدمات پیشگیری، تامین دارو و عدالت در دسترسی به خدمات، کاهش پرداخت از جیب مردم و حمایت از اقشار آسیب پذیر، توسعه زیر ساختهای حوزه سلامت تداوم یافت. اگرچه عده ای در کوران انتخابات چشم به همه موفقیت ها بستند اما آرای تک تک انسانهایی که کرامت آنها در بیمارستان ها حفظ شده بود و از سرگردانی در داروخانه ها و مراکزتجهیزات پزشکی برای تامین نیاز بیماران خود رهایی یافته بودند ، تداوم مسیر پرافتخار جاری را به ارمغان آورد.
ایـن موفقیت را به تمـام خادمـان صـادق تبریک عرض می کنم، درد زیاد اسـت ولـی می دانیم از جمع تهمت زنندگان آنانکه آگاهانه در نیل به اهداف خود چشم بر حقایق می بندند ارزشی بر حق الناس قائل نیستند و از حواله هر دروغ  و افترایی لذت می برند ولی مطمئنم خدای بزرگ پاداش مظلومیت در اوج قدرت را خود متقبل شده است.
رمضان فرصت مغتنمی برای رسیدگی به حساب ها است ببینیم روزانه در قبال حقوقی که از بیت المال می گیریم چند ساعت کار مفید انجام می دهیم ؟ هر لحظه حضور ما در محلی که خدمت می کنیم به مردم تعلق دارد حق نداریم کم فروشی نمائیم. خود سازی را در کنار اداره مسئولیت اجتماعی و حرفه ای جدی بگیریم دوران کارمندی و مدیریت پایان می پذیرد ولی قصور و تقصیرها توسعه نیافتگی جامعه و محرومیت مردم و بدنبال آن عذاب وجدان و عقوبت الهی را موجب می شود. شکر سلامت جسمی و روحی را با خدمت صادقانه و کم توقع بجا آوریم و با زبان روزه دین خود را به مردم ادا نمائیم یاس و دلمردگی را به خود راه ندهیم هر آنچه در توان داریم بکارگیریم  تا از رحمت واسعه الهی بهره مند بشویم.
                                                                                                                                         ملتمس دعای خیر
                                                                                                                                         دکترمحمدحسین صومی
                                                                                                                  
  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 1090
  • تایید شده
  • در 1396/03/06
  • ساعت 15:0