برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 4 خرداد 1396
کد 4476

افتخار آفرینی اساتید و دانشجویان دانشگاه در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

کسب بیشترین رتبه بخش کتبی درادوار گذشته جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نظر به اعلام نتایج بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در بخش کتبی ، تعداد چهار نفر از اعضای برجسته کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این مسابقات ، حائز رتبه در وزارت بهداشت گردیدند .
بر این اساس ، در بخش اساتید ، خانم دکتر طاهره اعتراف اسکویی در رشته مفاهیم نهج البلاغه ، خانم دکتر نازیلا فرین در رشته آشنایی با احادیث اهلبیت (ع) ، و خانم دکتر کوه سلطانی در رشته صحیفه سجادیه و همچنین در بخش دانشجویان خانم طاهره فخیمی در رشته احکام حائز رتبه در وزارت بهداشت گردیدند .
لازم بذکر است اسامی این برگزیدگان ، فعلا در بین سه نفر برتر ، از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت به دانشگاه ها اعلام شده است که رتبه دقیق آن ها مطابق رسم هرساله ؛ در اختتامیه جشنواره قرآن و عترت در تاریخ ۲۸ تیرماه سال جاری ، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، اعلام گردیده و جوایز خود را از دست وزیر بهداشت دریافت خواهند نمود.
لازم به ذکر است کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، در این دوره از مسابقات در بخش کتبی با ۴ مقام ، بیشترین رتبه را در بین ادوار گذشته حضورش در جشنواره های قرآنی کسب نموده است .
 
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 883
  • تایید شده
  • در 1396/03/04
  • ساعت 11:39