برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1396
کد 4458

رئیس اداره تربیت بدنی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز خبر داد:

برگزاری مستمر ورزش های صبحگاهی و کوهپیمایی توسط اداره ورزش کارکنان

رئیس اداره تربیت بدنی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز : دوره‌های جدید ورزش صبحگاهی شامل : ایروبیک، پیلاتس، آمادگی جسمانی، ورزش‌های درمانی، حرکت‌های اصلاحی و ورزش در آب در سالن‌های ورزشی تربیت بدنی ، مجتمع فرهنگی ورزشی و آب درمانی دانشگاه، سالن ورزشی بهداشت تبریز و سایر اماکن ورزشی شبکه‌های بهداشتی درمانی تبریز برگزار می‌شود. 

حبیب قاضی‌زاده خسروشاهی رئیس اداره تربیت بدنی کارکنان دانشگاه در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: 6 انجمن‌ در ورزش‌های همگانی، قهرمانی، جانبازان و معلولین (بانوان و آقایان) زیر نظر اداره تربیت بدنی کارکنان دانشگاه تشکیل یافته و در حال فعالیت است.
وی اضافه کرد: کارکان جهت شرکت در کلاس‌ها (ورزش صبحگاهی، آمادگی جسمانی و غیره) و  تمرینات تیم‌های مختلف ورزشی ملزم به پرکردن  شناسنامه ورزشی هستند، همکاران برای تکمیل این شناسنامه به سامانه www.csc.tbzmed.ac.ir مراجعه و برای دریافت کارت ورزشی به اداره ورزش کارکنان واقع در مجتمع فرهنگی، ورزشی و آب درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز جنب مرکز آموزشی و درمانی سینا مراجعه کنند.
وی اضافه کرد: دوره‌های جدید ورزش صبحگاهی شامل : (ایروبیک، پیلاتس، آمادگی جسمانی، ورزش‌های درمانی، حرکت‌های اصلاحی و ورزش در آب) در سالن‌های ورزشی تربیت بدنی ، مجتمع فرهنگی ورزشی و آب درمانی دانشگاه، سالن ورزشی بهداشت تبریز و سایر اماکن ورزشی شبکه‌های بهداشتی درمانی تبریز برگزار می‌شود.
وی در خصوص کلاس های ترم تابستاتی سال جاری گفت: رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، کاراته، تکواندو، پینگ پنگ، ژیمناستیک، شنا و  دارت، ویژه فرزندان کارمندان و اساتید دانشگاه برگزار خواهد شد.
به گفته قاضی‌زاده، آموزش شنا و آموزش نجات غریق در تمامی رده‌های سنی در سطوح مبتدی تا قهرمانی، زیر نظر مدرسان شنای بین المللی هیات و فدراسیون شنا در مجتمع فرهنگی،ورزشی، رفاهی و آب درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز(استخر) دایر می‌باشد.
وی همچنین با اشاره به ورزش‌های تیمی کارکنان دانشگاه افزود: در سه رشته والیبال، تنیس و بدمینتون تیم‌ها تشکیل شده و به صورت مستمر تمرین دارند.
وی اضافه کرد: همچنین برنامه‌های روتین ورزشی نیز از جمله ورزش‌های صبحگاهی و کوهپیمایی، به صورت مستمر توسط اداره کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شده و سعی می‌شود با برگزاری مسابقات ورزشی و جوایز نفیس، کارمندان را تشویق به حضور در این مراسم‌ها بکنیم.
رئیس اداره تربیت بدنی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز همچنین متذکر شد: برنامه‌ریزی های لازم برای برگزاری اردوهای ورزشی انجام شده و سعی می‌کنیم با تعریف جشنواره‌های ورزشی و فرهنگ‌سازی ، روحیه ورزش‌پذیری را در کارکنان دانشگاه افزایش دهیم.
وی با اشاره به رسالت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تامین سلامت جامعه گفت: فقر حرکتی در جامعه ما منجر به نارسایی‌های جسمی، روحی و حرکتی شده‌است، دانشگاه نیز با توجه به وظیفه ذاتی خود امکانات ورزشی مناسبی فراهم دیده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود متذکر شد: هشتمین جشنواره مسابقات ورزشی در ایام دهه فجر برای کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز  در راستای حفظ و ارتقای روحیه نشاط، همکاری و کار تیمی برگزار شد.
وی با اشاره به برنامه‌های اجرا شده در هفته سلامت توسط اداره تربیت بدنی کارکنان دانشگاه یادآور شد: همایش سراسری پیاده‌روی و کوهنوردی از جمله برنامه‌های اجرا شده در هفته سلامت بود که با استقبال خوبی نیز همراه شد.
قاضی‌زاده  گفت:  4 سالن چند منظوره ورزشی، سالن‌ بدنسازی، سالن تیراندازی، زمین ورزشی روباز  و مجتمع فرهنگی، ورزشی و آب درمانی از جمله امکانات ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز است .
وی همچنین خاطرنشان کرد: استخر مجتمع فرهنگی، ورزشی و آب درمانی دانشگاه تنها استخری در استان است که با ازن گندزدایی می‌شود، در این استخر تمام استانداردهای لازم رعایت می‌شود.

آلبوم تصاویر ورزش کارکنان

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1128
  • تایید شده
  • در 1396/03/03
  • ساعت 8:27