برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 2 خرداد 1396
کد 4456

در دومين همايش بانوان خير استان مطرح شد:

خيرين سلامت در بهشت زندگي مي كنند

گامهايي كه در چند سال اخير در حوزه سلامت برداشته شد مطالبه عام جامعه ما بود .


به گزارش روابط عمومي معاونت اجتماعي دانشگاه دكتر صومي رئيس دانشگاه علوم پزشكي تبريزدر دومين همايش بانوان خير سلامت استان گفت : كم توجهي هاي طولاني مدت به عرصه سلامت باعث بسياري از دردها و آلام مردم بود و طرح تحول سلامت مناسب ترين اقدامي بود كه باعث جهش خوبي در ارتقاي شاخص هاي حوزه سلامت كشور شد  .
 دكتر صومي با بيان اينكه براي اجراي طرح تحول سلامت در كشور پول كمي تزريق شد ولي هدايت مناسب و فعاليت هاي با ارزش انسانهاي خوب موجب شد نتايج بهتري از طرح گرفته شود ادامه داد : در خصوص خدمات پزشكي و هتلينگ بيمارستانها براي بيماران تالاسمي ،هموفيلي و بيماران سرطاني از سال 93 فعاليت هاي بسيار خوبي صورت گرفته و همچنين با تامين 153 قلم دارويي كه قبلا ناياب و كم ياب بودند آرزوهاي ديرين دانشگاه محقق گرديده است .
ايشان ضمن تقدير از عوامل مجمع خيرين سلامت استان و خيرين محترم گفت : حوزه هاي بهداشت و درمان بسيار هزينه بر هستند و تلاشهاي خيرين فعال در اين حوزه بسيار با ارزش و حياتي است .
دكتر صومي گفت : خيرين سلامت با ايجاد فضاي معنوي براي خود و خانواده و اطرافيان خود در واقع در بهشت زندگي مي كنند و با ترويج رفتار نوع دوستي و احترام به ديگر انسانها و با علاقمندي به سعادت و سلامت انسانها اين حس با ارزش انساني را در جامعه رواج مي دهند و من حضور اين انسانهاي والا را ارج مي نهم  .
ايشان در پايان گفت : كارهاي با ارزش دولت بايد حمايت و تقويت شود و ما تلاش مي كنيم كارهاي نا تمام دولت با شدت و سرعت و بيشتري در حوزه سلامت ادامه پيدا كند و حمايت هاي مادي ، معنوي و حتي حضور خيرين سلامت دركنار مسئولين براي  پيشبرد اهداف دانشگاه راه گشا خواهد بود.  
 
  • نوشته شده
  • توسط بهزاد محمدعلیزاده
  • تعداد بازدید 1032
  • تایید شده
  • در 1396/03/02
  • ساعت 9:26