برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 1 خرداد 1396
کد 4452

به مناسبت هفته خوابگاهها

جشن بزرگ خوابگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

به مناسبت هفته خوابگاه ها، جشن بزرگ خوابگاهی در تالار شهید شایانمهر دانشگاه با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، جشن بزرگ خوابگاه ها با همت معاونت فرهنگی دانشجویی و با همکاری شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
در این جشن که با استقبال پرشور دانشجویان روبرو شد دکتر محمد حسین صومی، رییس دانشگاه و همه مسئولان معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه حضور داشتند.
دکتر محمدحسین صومی در مصاحبه با خبرنگار مفدا ضمن تشکر از زحمات معاونت فرهنگی دانشجویی و شورای صنفی به دلیل گرامیداشت هفته خوابگاه ها به تبیین عملکرد معاونت فرهنگی دانشجویی در سال تحصیلی اخیر پرداخت و بر لزوم حضور پر رنگ دانشجویان در برنامه های مختلف و همکاری با معاونت فرهنگی دانشجویی تاکید کرد.
دکترصومی همچنین به تشریح لزوم وجود و تشکیل شوراهای صنفی دانشجویی در دانشگاه ها پرداخت و این شوراها را از جمله عوامل مهم در پیشرفت امور دانشجویان دانست.
دکتر محمدآقازاده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این مراسم از تکمیل پروژه های عمرانی و رفاهی توسط دانشگاه در زمینه های مختلف خبر داد.
برنامه های متنوع نظیر : مسابقه ، استندآپ کمدی ، موسیقی و... که در سال های اخیر جای خود را در بین فعالیت های دانشجویی و برنامه های دانشگاهی به خوبی پیدا کرده اند از جمله برنامه های این جشن بودند.
در پایان توزیع بسته های یادبود بین تمام حضار و همچنین قرعه کشی سفر به مشهد مقدس از ویژگی های به خصوص این مراسم بود.

 
آلبوم تصاویر جشن بزرگ هفته خوابگاهها

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1323
  • تایید شده
  • در 1396/03/01
  • ساعت 8:40