برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1396
کد 4447

آغاز چهارمین دوره آموزشی مدیران بیمارستانی در حیطه حکمرانی، رهبری و مدیریت راهبردی

دکتر لیلا دشمنگیر مدرس و نماینده علمی دوره از آغاز چهارمین دوره چهار روزه آموزشی مدیران ...
دکتر لیلا دشمنگیر مدرس و نماینده علمی دوره از آغاز چهارمین دوره چهار روزه آموزشی مدیران بیمارستانی در حوزه حکمرانی، رهبری و مدیریت راهبردی از تاریخ 31 اردیبهشت ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده مدیریت واطلاع رسانی پزشکی ، دکتر دشمنگیر گفت: ما در سطح کشور، در نظام سلامت و در سازمانهایمان دوست داریم مدیران برجسته ای داشته باشیم. یک مدیر خوب باید کارکرد رهبری خوبی داشته باشد و این همان چیزی است که جذابیت دارد و می تواند در افزایش شایستگی های مدیر و افزایش تاثیرگذاری بر محیط داخل و خارج سازمان موثر باشد. در این راستا باید به پرورش و آموزش افرادی که ذهن های قوی دارند بپردازیم و از ظرفیت آنها استفاده کنیم و از این طریق است که یک کشور و یا سازمانی مانند بیمارستان می تواند به مدینه فاضله خود نزدیک شود. تلاش برای ایجاد و ارتقای مهارت های حکمرانی، رهبری و چگونگی تفکر و تصمیم گیری اساس و تمرکز برنامه آموزشی در این دوره می باشد.  
این مدرس دوره اضافه کرد: در زمانی که تغییر شرط اساسی برای بقا و ارتقای سازمان ها محسوب می شود، مدیریت علمی تغییر در بیمارستانها و به ویژه بیمارستانهای دولتی رمز موفقیت اصلاحاتی مانند خودگردانی، هیئت امنایی و یا شرکتی کردن بیمارستان ها است. در طول این دوره تلاش خواهیم کرد با درک تعاملات و پیچیدگی های بیمارستانها، مدیران بیمارستان ها را با چگونگی طراحی مناسب مداخلات تغییر و مدیریت درست پروژه ها در بیمارستانها آشنا و در جهت افزایش هر چه بیشتر کارایی و اثربخشی بیمارستانهای کشور گام برداریم.
دکتر رضا عاقبتی نماینده اجرایی دوره نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری موفق دوره های قبلی اظهار امیدواری کرد که انشاالله این دوره نیز با موفقیت برگزار خواهد شد. ایشان در ادامه افزود در جهت ایجاد تنوع در مکان برگزاری دوره ها، این دوره در کلیبر برگزار می شود و انشاالله که مدیران بیمارستان بتوانند حداکثر بهره را نیز از این دوره ببرند.


 
  • نوشته شده
  • توسط محمد دهقانیان
  • تعداد بازدید 1289
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1396/02/31
  • ساعت 11:15