برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 26 ارديبهشت 1396
کد 4426

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد:

نقش موثر روابط عمومی ها در برنامه ریزی های درست از سوی مسئولان سلامت

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: روابط عمومی ها در برنامه ریزی های درست از سوی مسئولان سلامت نقش موثری دارند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،  دکترطاهراقدم معون امور اجتماعی دانشگاه، در همایش گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در تبریز اظهار کرد: فلسفه ی وجودی روابط عمومی، حلقه ی وصل خدمت گیرندگان و خدمت دهندگان است.
وی افزود: درست و استاندارد انجام دادن وظایف از سوی مسئولان از طریق روابط عمومی در اختیار مردم قرار می گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود و با اشاره به رشادت های رزمندگان گفت: امنیت خود را مدیون جان فشانی های جانبازان هشت سال دفاع مقدس هستیم و امروزه نیز برخی با اخلاص کامل جان خود را در راه تامین امنیت مردم و تحت عنوان مدافعان حرم تقدیم خدا می کنند.
وی گفت: افزایش سطح سواد سلامت مردم و رویکرد جامع شناسی از جمله راهکارها برای تامین سلامت مردم بوده، اما کافی نیست و فقر، بی عدالتی نیز باید ریشه کن شود.
وی با اشاره به ضرورت آموزش های قبل از ازدواج گفت: بیشترین درصد طلاق مربوط به سال های اولیه ازدواج است و گزارش مشکلات و مسایلی از این قبیل، می تواند مسئولان را در راستای برنامه ریزی درست و جامع یاری کند.
دکتر طاهر اقدم با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: هدف اصلی این طرح با تکیه بر تاکیدات رهبری، این است تا مردم به جز رنج مریض داری، رنج دیگری نداشته باشند.
آلبوم تصاویر همایش مسئولین روابط عمومی همزمان باروز ملی

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 1322
  • تایید شده
  • در 1396/02/26
  • ساعت 14:36