برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1396
کد 4350

برگزاری جشن بزرگ دانشجویی روز جوان

به‌گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، جشن بزرگ دانشجویی روز جوان به همت مرکز همتایاران سلامت روان در این دانشگاه برگزار شد.


به‌گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، جشن بزرگ دانشجویی روز جوان به همت مرکز همتایاران سلامت روان در این دانشگاه برگزار شد.
اولین برنامه این جشن استندآپ کمدی بود که از همان ابتدا فضای نشاط را به جشن آورد و شور واشتیاق دانشجویان را برانگیخت ومورد استقبال واقع شد.
در ادامه گروه موسیقی متشکل از اعضای کانون موسیقی دانشگاه علوم پزشکی تبریز سه قطعه موسیقی اجرا کرد که از همان ابتدای اجرا با تشویق دانشجویان همراه شد.
 دکتر محمدحسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تبریک روزجوان به دانشجویان و جوانان مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز آرزوی بهترین ها را برای دانشجویان کرد.
اعضای کانون تئاتر دانشگاه علوم پزشکی تبریز مانند دیگر برنامه های دانشگاه در این برنامه نیز عالی ظاهر شدند و با موضوعی طنز نظر شرکت کنندگان را به‌خود جلب نمودند.
اجرای مسابقه ای کاملا خلاقانه با موضوع نحوه برقراری ارتباط با اطرافیان بخش دیگری از جشن روز جوان بود و بار دیگر شور و شادی را بر جو سالن حاکم کرد.
گلدان هایی با پیام "روز جوان مبارک" در آخر جشن بین شرکت کنندگان در جشن پخش شد. لازم به ذکر است به دلیل پر شدن ظرفیت سالن در همان دقایق اولیه، تعداد زیادی از دانشجویان به صورت سر پا ناظر این جشن بودند که به همین علت دکتر صومی قول مساعد ساخت آمفی تئاتر بزرگ ویژه دانشجویان را داد.

 
 
 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 1082
  • تایید شده
  • در 1396/02/18
  • ساعت 13:9